دانشجویان دو رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد کنگاورپذیرش شدند

علی اصغر طاهرآبادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با پیگیری ها و تلاش های انجام گرفته دو رشته جدید کارشناسی ارشد حقوق گرایش جزا و جرم شناسی و حسابداری گرایش حسابداری برای این واحد دانشگاهی به تصویب رسید.
وی با اشاره به اینکه از اهم برنامه های این واحد دانشگاهی توسعه و گسترش رشته های تحصیلات تکمیلی است افزود: در این دو رشته جدید بیش از150 نفر ثبت نام بعمل آوردند که از مهر ماه سالجاری در این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل شدند.
طاهرآبادی گفت: دانشگاه آزاد کنگاور در فضایی به مساحت 77 هزار و 500 متر ایجاد شده که با داشتن دو ساختمان آموزشی دانشکده فنی و مهندسی وعلوم پایه که هر یک با زیربنای چهارهزار و700 متر مربع و داشتن امکانات و تجهیزات مناسب آموزشی از جمله آزمایشگاه برق، کارگاه رایانه، کارگاه عمران، کارگاه بتن و آتلیه، کتابخانه با بیش از 13 هزار عنوان کتاب وهمچنین دو رشته کار شناسی ارشد، 46 رشته کار شناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته و بیش از 2 هزار و100 نفر دانشجو مشغول به فعالیت است.
شهرستان کنگاور با جمعیتی بالغ بر 85 هزار نفر در شرق استان و 90 کیلومتری شهر کرمانشاه واقع شده است.
7447/8066

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.