خوی استکبار ستیزی تا زمان ریشه کن شدن ظلم در نزد ملت ایران وجود دارد

به گزارش ایرنا، احمد حسینی روز چهارشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت مراسم 13 آبان در سالن جلسه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با بیان اینکه مبارزه با استکبار جهانی نباید تنها به روز 13 آبان محدود شود، اظهار داشت: عقبه مبارزات ملت ایران با استکبار جهانی به سال های قبل از پیروزی انقلاب باز می گردد، و همچنان نیز ادامه دارد.
وی با بیان اینکه فرهنگ مبارزه با استکبار توسط حضرت امام (ره) در میان ملت ایران ترویج یافته است، تصریح کرد: مردم ایران هیچگاه دست از مبارزه با آمریکا بر نخواهند داشت، و در این راستا مسیری را که تاکنون پیموده اند، محکم و استوار ادامه خواهند داد.
وی با اشاره به ضرورت فضاسازی های لازم برای راهپیمایی 13 آبان از روز شنبه هفته آینده، تصریح کرد: باید به موازات تبلیغات محیطی سلسله نشست های تخصصی نیز در تمامی مراکز آموزشی و دانشگاهی استان ترتیب داده شود.
حسینی برگزاری یک برنامه ویژه و اختصاصی در مساجد استان در شب راهپیمایی 13 آبان برای دعوت از مردم جهت شرکت در این راهپیمایی را نیز حایز اهمیت دانست، و افزود: مسوولان و مدیران ادارات و دستگاه های مختلف استان باید با ارایه بیانیه ای از مردم جهت شرکت در این راهپیمایی دعوت به عمل آورند.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) قم نیز در این جلسه استکبار ستیزی را فلسفه وجودی انقلاب اسلامی عنوان کرد، و افزود: کارگزاران نظام در راستای نهادینه کردن این فرهنگ در میان نسل جدید وظیفه مهمی بر عهده دارند.
عبدالله جلالی عملیاتی کردن نظر رهبر معظم انقلاب به عنوان ولی امر مسلمانان جهان را نیز از وظایف مهم مسوولان در راستای گسترش فرهنگ استکبار ستیزی بر شمرد، و تصریح کرد: این مسوولیت ها با توجه به شرایط خاص کنونی نسبت به هر زمان دیگر خطیر تر است.
رییس کمیسیون خدمات شهری و خدمات زائران شورای اسلامی شهر قم نیز با بیان اینکه 13 آبان تنها مختص قشر دانش آموز نیست، تصریح کرد: بدون شک با توجه به تاثیر تبلیغات صدا و سیما بر روی مخاطبان، باید این رسانه این موضوع مهم که 13 آبان متعلق به همه اقشار است، را قدری پر رنگ تر از گذشته برای جامعه تبیین کند.
عباس ذاکریان تصریح کرد: آموزش و پرورش باید علاوه بر تلاشی که در راستای برگزاری این مراسم انجام می دهد، در جهت تبیین مبانی استکبار ستیزی به عنوان ماهیت اصلی انقلاب اسلامی برای دانش آموزان نیز اقدامات لازم را انجام دهد.
مدیر اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری قم نیز با اشاره به اقدامات شهرداری برای ایجاد فضاسازی و تبلیغات محیطی برای راهپیمایی 13 آبان، تصریح کرد: در بخش های مختلف شهرداری از جمله اتوبوس رانی و آتش نشانی تدابیر مورد نیاز برای آماده سازی میدان آستانه و مسیرهای راهپیمایی اتخاذ شده است.
مجتبی بوستان تصریح کرد: شهرداری برای مراسم روز 13 آبان موضوع گسترش فرهنگ استکبار ستیزی را در تبلیغات مختلف خود در دستور کار قرار داده است.
امام جمعه موقت بخش خلجستان نیز با اشاره به اهمیت حضور مردم به عنوان قلب تپنده انقلاب اسلامی در راهپیمایی 13 آبان، تصریح کرد: بدون شک اگر هدف از برگزاری این راهپیمایی استکبار ستیزی است، باید همه آحاد مردم با تمام وجود مانند اوایل انقلاب به صحنه بیایند.
حجت الاسلام ماشاالله ابراهیمی با اشاره به تلاش استکبار برای سلطه و نفوذ خود در نظام اسلامی تصریح کرد: باید حضور مردم ایران در صحنه مبارزه با استکبار جهانی به واقعیتی عینی برای همگان تبدیل شود.
وی همچنین خشکاندن ریشه های نفوذ آمریکا در کشور و نظام را ضروری توصیف کرد، و افزود: دشمن بواسطه ایجاد یاس و ناامیدی در مردم، سعی در بدبین کردن آنها به نظام دارد، لذا باید برای آن تدبیری اندیشیده شود.
در این جلسه مقرر شد، راهپیمایی روز 13 آبان در قم ساعت 9 صبح روز چهارشنبه هفته آینده با تجمع در میدان روح الله آغاز، و مراسم روز ملی استکبار جهانی نیز در ساعت 10:30 دقیقه همین روز با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در شبستان امام (ره) حرم حضرت معصومه (س) برگزار شود.ک/4
7403/ 6133/

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.