خوردبین: امیدواریم با 2 گل پیروز شهرآورد شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، محمود خوردبین روز سه شنبه در جمع خبرنگاران درباره بازی روز جمعه بین تیم های پرسپولیس و استقلال گفت: ما درحال حاضر از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط قرار داریم و در چند بازی اخیر بازی های بسیار خوبی را انجام داده ایم.
وی به برد روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس برابر ملوان بندرانزلی اشاره کرد و گفت: در بازی روز گذشته به ویژه در نیمه دوم تیم ما بسیار خوب بازی کرد و امیدوار هستیم که در بازی روز جمعه برابر استقلال نیز سه امتیاز بازی را بدست آوریم.
خوردبین درباره انتظارات هواداران از تیم پرسپولیس اظهار داشت: هواداران وقتی می بینند تیم خوب بازی می کند حتی اگر ببازد ناراحت نمی شوند و ما شاهد بودیم که تیم ما در بازی برابر ذوب آهن نتیجه را واگذار کرد اما مردم ناراحت نبودند.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس همچنین از تیم فوتبال استقلال، هیات فوتبال تهران و فدراسیون فوتبال به دلیل تنها نگذاشتن پرسپولیسی ها پس از درگذشت نابهنگام هادی نوروزی کاپیتان این تیم تشکر و قدردانی کرد.
روز جمعه و در قالب هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، سرخ آبی های پایتخت در هشتاد و یکمین شهرآورد خود در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.
ورزشی**9144**9129** 1701

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.