خودرو سمند موجب مرگ عابر ۸۱ ساله در قزوین شد

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ بهرام زینلی در این باره اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه سواری سمند با عابر پیاده در لاین جنوبی محور قزوین – زنجان بعد از عوارضی تاکستان، بلافاصله گشت تصادف های یگان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدد.

وی ادامه داد: کارشناسان تصادف علت این حادثه رانندگی را نقض ماده ۴ قانون ایمنی راه و راه آهن از سوی عابر پیاده اعلام کردند.

کشف سوخت و کالای قاچاق در قزوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین از کشف ۱۲ هزار لیتر سوخت و دو هزار و ۱۱۴ ثوب انواع البسه قاچاق در این استان خبر داد و گفت: پلیس آگاهی استان قزوین با اطلاع از فعالیت فردی در زمینه قاچاق سوخت و توزیع غیرمجاز آن در شهر آبگرم، موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

سرهنگ رضا رضایی افزود: پلیس در اقدامی اطلاعاتی با هماهنگی مقام قضایی و پلیس آگاهی شهرستان ابهر، پس از تعقیب و مراقبت، کامیون حامل سوخت قاچاق را در شهر ابهر متوقف و در بازرسی از آن ۱۲ هزار لیتر گازوییل قاچاق کشف کرد.

وی با اشاره به تحویل سوخت قاچاق کشف شده به شرکت پخش فرآورده های نفتی، گفت: ماموران انتظامی بخش دشتابی نیز با توقیف یک دستگاه سواری پژو پارس، دو هزار و ۱۱۴ ثوب انواع البسه قاچاق کشف کردند.

به گفته وی، ارزش کالاهای کشف شده ۲۱۰ میلیون ریال است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.