خلع پیمانكار متخلف جمع‌آوری زباله در اصفهان/نظارت شبكه‌ای برنظافت

به گزارش خبرنگار مهر، احمدرضا مصور ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در حاشیه افتتاح بازار روز كوثر شماره ۷ اصفهان در خصوص تذكرات شورای شهر اصفهان در خصوص وضعیت جمع آوری زباله‌ها اظهار داشت: تاكنون تنها در یكی از مناطق شهرداری اصفهان در خصوص نارضایتی مردم از جمع آوری زباله‌ها گزارش داشتیم كه با پیگیری‌های صورت گرفته پیمانكار این منطقه از فعالیت خلع شد.

وی با بیان اینكه در دیگر مناطق شهرداری شكایتی در این خصوص نداشتیم، ابراز داشت: باید توجه داشته باشیم كه نظارت به صورت شبكه‌ای بر روی نظافت شهر حاكم است و اصفهان یكی از تمیزترین شهرهای كشور است.

معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان همچنین با اشاره به بارش‌های صورت گرفته در سطح كشور و برنامه‌ریزی برای ساماندهی آب‌های سطحی در اصفهان ابراز داشت: ساماندهی این آب‌ها در سه سطح چاه‌های محله‌ای، چاه‌های ستاره نما و برخی مادی‌های موجود در برخی از خیابان‌ها انجام می‌شود.

وی با بیان اینكه هر منطقه شهرداری بودجه جداگانه‌ای برای دفع آب‌های سطحی دارد، افزود: در این راستا نیز طرح‌هایی در حال اجرا است.

برنامه‌ای برای توسعه بازارهای روز كوثر نداریم

اصغر كشاورز،‌ مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تربار شهرداری اصفهان نیز در این آئین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه برنامه‌ای برای توسعه بازارهای روز كوثر به جز در مناطقی كه این مراكز هنوز راه اندازی نشده، ‌نداریم، ادامه داد: بر این اساس با توجه به جلوگیری از وارد شدن آسیب به اقتصاد شهر از افزایش این مراكز جلوگیری خواهیم كرد.

وی با اشاره به اینكه در حال حاضر ۱۳ بازار روز كوثر در سطح شهر اصفهان فعال شده‌ است، ادامه داد: در این مراكز بیش از ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۴۵۰۰ نفر به صورت مستقیم دارای شغل شده‌اند.

مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تربار شهرداری اصفهان در خصوص بازار روز كوثر ۷ نیز ابراز داشت: این پروژه با زیربنای ۵ هزار متر و با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.

وی اضافه كرد: در بازارهای روز كوثر اجناس از ۱۰ تا ۴۰ درصد زیر قیمت به مشتریان عرضه می‌شود.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.