خط قرمز مدیران ورزش قم حمایت از رؤسای هیئت‌های ورزشی است

به گزارش خبرنگار مهر، حسن عابدی ظهر دوشنبه در مجمع انتخابات هیئت ورزش‌های رزمی استان قم که در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد، اظهار داشت: از حضور همه کاندیداهایی که در مورد وضعیت ورزش‌های رزمی در قم احساس تکلیف کردند سپاسگزاری می‌کنم و این اتفاق، اتفاق ارزنده‌ای است که شاهد حضور حداکثری نامزدها در مجمع بودیم.

وی افزود: امیدواریم این مسئولیت پذیری در دوران حضور رئیس جدید با همیاری سایر نامزدها و اعضای خانواده ورزش‌های رزمی قم ادامه یابد و این که از خانواده ورزش‌های رزمی افرادی کاندیدا شدند که از قشر روحانیت بودند باعث افتخار است.

مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: از موعظه‌های برخی دوستان در مورد حفظ آبرو و حفظ حرمت تشکر می‌کنیم و انشالله هم ما و هم خودشان عامل به عمل باشیم و تنها، شعار نباشد.

عابدی بیان داشت: اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون بدون حمایت اهالی ورزش‌های رزمی نمی‌توانند معجزه کنند اما اعضای این خانواده باید حرمت و شخصیت خود را به نمایش بگذارند و در نتیجه دیگران نیز برای هیئت ورزش‌های رزمی احترام و شخصیت قائل خواهند شد.

وی عنوان کرد: اداره کل ورزش و جوانان ظرفیتی مشخص در اختیار دارد و این که بخواهد بیش از حد به برخی رشته‌ها یا قهرمانان توجه داشته باشد ممکن نیست و باید به بقیه رشته‌ها نیز پاسخ دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان قم تصریح کرد: از رئیس جدید هیئت ورزش‌های رزمی انتظار داریم که نهایت بهره برداری را از تمام ظرفیت‌های انسانی این رشته داشته باشد و اگر بخواهد با عده و گروه خاصی کار کند قطعاً موفق نخواهد شد.

عابدی افزود: خط قرمز اداره کل ورزش و جوانان حرمت و حمایت رئیس هیئت ورزشی است و حمایت اداره کل ورزش و جوانان به دلیل احترام به آرای اعضای مجمع پشت سر رئیس هر هیئت ورزشی خواهد بود.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.