حمایت شورای شهر از کلید دار شهر کاشان


حمایت شورای شهر از کلید دار شهر کاشان

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: به طور جدی از شهردار پاکدست و دلسوز کاشان که وقت و انرژی خویش را معطوف به شهر کرده است، حمایت می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی هاشمی طاهری در آیین معرفی کارمند و مدیران نمونه شهرداری کاشان ، تعهد و حسن خلق را از ویژگی‌های مهم و اساسی یک کارمند به خصوص در عرصه مدیریت شهری قلمداد کرد.

وی هم چنین  دلسوزی و توجه به دغدغه‌ها و مشکلات شهروندان را یکی از خصیصه‌های کارمند نمونه ذکر و تصریح کرد: یکی از نشانه‌های کارمند یا مدیر متعهد آن است که وقتی ارباب رجوع برای حل مشکلش به وی مراجعه می‌کند در دل امید به رفع دغدغه و مسئله‌اش دارد.

این مقام مسئول با تأکید بر وظیفه خطیر کارکنان شهرداری برای حل مشکلات مردم تصریح کرد: حتی در مواجهه با مراجعه‌های غیرمرتبط با حوزه کاری باید از تمام ظرفیت و توان خویش به منظور راهنمایی و هدایت ارباب رجوع به منظور حل مشکلش استفاده کرد.

هاشمی طاهری، در ادامه از زحمات و اقدامات ارزنده شهردار کاشان قدردانی و بر حمایت اعضای شورای اسلامی شهر از سکاندار مدیریت شهری تأکید کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ، با اشاره به خبرهای خوب در خصوص تحول اساسی و نوسازی جدی ناوگان حمل و نقل عمومی، پی‌گیری مستمر و تلاش‌های شهردار کاشان در این زمینه با کمترین بار مالی  را یکی از اقدامات بی‌سابقه شهرداری کاشان در چند دهه اخیر عنوان کرد.