حضور تماشاگران گرگانی در سالن های بسکتبال برایم جذاب است

به گزارش خبرنگار مهر، “ناهیر میرزا مقدم» یکی از آخرین خریدهای تیم بسکتبال شهرداری گرگان است که از روز گذشت (سه شنبه) تمریناتش با این تیم را آغاز کرده است. ناهیر ۲۳ ساله، از پدر و مادری ایرانی متولد شده اما در کشور امریکا بزرگ شده و تحصیل کرده است. وی سال های زیادی در لیگ های آماتور امریکا بازی کرده و عملکرد وی مورد رضایت سرمربی جدید تیم شهرداری گرگان قرار گرفته است.

ناهیر ۱۷۷ سانتی متر بلندی قامت دارد و در پست یک بازی می کند.

ناهیر میرزا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره چگونگی پیوستن به تیم شهرداری گرگان گفت: برای حضور در بسکتبال گرگان با “بنی کوچویی» (بازیکن دورگه شهرداری گرگان) مشورت کردم و وی که از امریکا با همدیگر دوست هستیم، شرایط تیم را برایم توضیح داد.

وی افزود: در مورد بسکتبال گرگان صحبت های زیادی شنیده ام و عکس و ویدئوی بازی ها و تماشاگران را دیده ام و می دانم که بسکتبال طرفدار زیادی دارد.

وی با بیان اینکه در تیم های “دنکاستر کالج» و “پنسیلوانیا» امریکا بازی کرده ام خاطرنشان کرد: در امریکا فقط در دانشگاه بازی کرده ام و اکنون می خواهم به صورت حرفه ای بازی کنم.

این بازیکن ایرانی امریکایی شهرداری اظهار کرد: از تیم های مهرام (که منحل شد) و دانشگاه آزاد در زمان سرمربیگری شاهین طبع پیشنهاد داشتم اما خیلی هیجان زده هستم که به گرگان آمدم و دوست دارم هرچه سریعتر بازی کنم.

ناهیر میرزا در مورد تماشاگران تصریح کرد: در امریکا ندیده بودم که برای تماشای تمرین هم تماشاگر به سالن بیاید و برایم بسیار جالب است.

وی در مورد پیش بینی خود از بازی نخست تیم شهرداری در روز پنجشنبه برابر شیمی درسلف تهران اظهار کرد: بازی اول تیم گرگان است و نمی توانم نتیجه را پیش بینی کنم. تیم خوبی داریم و امیدوارم برنده شویم.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.