حریفان هادی پور و کاظمی مشخص شدند

به گزارش خبرنگار مهر ، با پایان يافتن تورنمنت های G۲ در تقویم فدراسیون جهانی تکواندو ، تیم ملی ایران برای حضور در رقابتهای آزاد قزاقستان که از سری مسابقات G۱ است روز گذشته عازم آلماتی شد و از فردا یکشنبه کار خود در این مسابقات آغاز می کند.

این تیم با ترکیب آرمین هادی پور، محمد کاظمی، بهنام اسبقی، فرزاد ذوالقدری و امید عمیدی و با هدایت بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مهدی بی باک به عنوان مربی در این دوره از مسابقات برروی شیاپ چانگ خواهد رفت.

فردا یکشنبه در اولین روز این مسابقات تکواندوکاران اوزان ۵۴- و ۵۸- کیلوگرم مبارزاتشان را پیگیری می کنند که از تیم ایران، آرمین هادی پور در وزن اول و محمد کاظمی در وزن دوم نمایندگان ایران هستند.

با انجام وزنکشی این اوزان، حریفان نمایندگان ایران مشخص شدند که براین اساس، آرمین هادی پور در وزن ۵۴- کیلوگرم پس از یک دور استراحت باید با برنده دیدار “والنتین» از ازبکستان و “دارون دوسنف» از قزاقستان رقابت کند و محمد کاظمی در وزن ۵۸- کیلوگرم در نخستین گام به مصاف “اصلان سولنمین» از قزاقستان می رود و در ادامه “وان دای نوین» از ویتنام را پیش رو دارد.

این رقابتها چهار روز به طول خواهد انجامید.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.