حاشیه هایی از دربی پرگل اهواز/ نقش پر رنگ مثلث سوسنگردی!

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت های هفته دهم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های استقلال اهواز و استقلال خوزستان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را آبی پوشان خوزستان با نتیجه پر گل چهار بر صفر به سود خود خاتمه دادند.

* استقلال خوزستان در این بازی با ترکیب: فرناندو خسوس، عقیل کعبی، محمد طیبی، موسی کولی‌بالی، دانیال ماهینی، میثم دورقی، حمدالله ابدام (۶۰- مصطفی قنبری زاده)، حکیم نصاری، حسن بیت سعید (۸۲- پیمان شیرزادی)، مهدی زبیدی (۷۲- فرشاد سالاروند) و رحیم زهیوی و با هدایت عبدالله ویسی وارد زمین شد.

* استقلال اهواز نیز در این بازی با ترکیب: پرویز کریمی، طالب ریکانی، سعید سالارزاده، سعید قزلگچلی (۵۲- محمد غلامی)، محسن حمیدی، محمداسماعیل نظری، فرزاد آشوبی، مرتضی منصوری، شاهین مجیدی (۸۱- حسین بهرامی)، رضا بهمئی و حمزه خضیراوی (۵۵- علی بیگدلی) و با هدایت علی حنطه در برابر حریف خود صف آرایی کرد.

* گل های این بازی را رحیم زهیوی (۱۲ و ۲۸) و حسن بیت سعید (۲۶ و ۷۸) دو بازیکن اهل سوسنگرد استقلال خوزستان وارد دروازه حریف کردند.

* دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال اهواز در حالی با برتری استقلال خوزستان همراه شد که رحیم زهیوی، حسن بیت سعید و مهدی زبیدی، سه بازیکن اهل شهرستان سوسنگرد، نمایش درخشانی در خط حمله استقلال خوزستان ارائه دادند. رحیم زهیوی که در ۹ بازی ابتدایی گل نزده بود، دو گل در این دیدار زد و حسن بیت سعید دیگر بازیکن سوسنگردی استقلال خوزستان هم دو گل به ثمر رساند.

* مهدی زبیدی، جدیدترین بازیکنی که از فولادنوین به استقلال خوزستان آمده، در کنار زهیوی و بیت سعید بازی بسیار خوبی ارائه کرده و گل سوم تیمش را با یک حرکت تکنیکی بسیار زیبا پایه ریزی کرد تا مثلث تهاجمی استقلال خوزستان نتیجه این دیدار را به سود شاگردان ویسی رقم بزنند.

* محمدحسین زاهدی فر این بازی را با کمک علی اکبر نوری و بابک عباسقلی زاده سوت زد و در این بازی که کمتر از یک هزار نفر از آن استقبال کردند تنها به طالب ریکانی از استقلال اهواز کارت زرد نشان داد.

* عادل کلاه کج کاپیتان این فصل استقلال اهواز به دلیل محرومیت نتوانست برای تیمش بازی کند و مجبور شد از روی سکوها این بازی را تماشا کند. در تیم حریف نیز فرشاد جانفزا و روح الله سیف الهی بازیکنان تیم استقلال خوزستان نیز از وی آی پی بازی را می بینند.

* از دقایق انتهایی این مسابقه که تیم آبی پوش میدان گل چهارم را وارد دروازه استقلال اهواز کرد، هواداران استقلال اهواز شعارهای بسیار تندی را علیه محمد ملکی رئیس هیئت مدیره و ارسطو جهانداری مدیرعامل استقلال اهواز سر دادند و خواستار خروج آنها از باشگاه استقلال اهواز شدند.

* گروهی از هواداران استقلال اهواز که برای تشویق این تیم مقابل استقلال خوزستان راهی استادیوم غدیر شده بودند، در خاتمه این دیدار ضمن اعتراضات شدیدی که نسبت به کادر مدیریت و فنی استقلال اهواز و برخی از بازیکنان این تیم انجام دادند، حاضر به ترک استادیوم غدیر نبودند. این هواداران ضمن صحبت با مسئولان ورزش و فوتبال خوزستان خواستار تحویل این تیم از سوی مدیران فعلی به اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال خوزستان شدند.

* استقلال خوزستان با این پیروزی شیرین، ۱۹ امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد ولی از آن طرف، استقلال اهواز با رقم زدن یک شکست سنگین در کارنامه خود با پنج امتیاز در جایگاه بسیار پائین پانزدهم لیگ برتر قرار گرفت.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.