جاده چالوس کرج یخبندان است/ زنجیر چرخ به همراه داشته باشید

رضا کاوه روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هم اکنون در ارتفاعات این جاده از تونل کندوان تا هریجان بارش برف و همچنین مه را شاهد هستیم ولی تردد روان است.
وی خاطرنشان کرد: به دلیل کاهش شدید دما سطح جاده یخبندان است و خودروها حتما باید دارای زنجیر باشند.
وی با اشاره به تداوم بارش برف و یخبندان در این مسیر افزود: رانندگانی که قصد تردد در این جاده را دارند ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه های ایمنی پلیس و ماموران راهداری توجه کنند.
کاوه تصریح کرد: نیروهای راهداری با تلاش فراوان در این جاده مشغول فعالیت هستند تا این مسیر برای تردد خودروها در بهترین شرایط باشد.
مسئول هواشناسی سیاه بیشه ارتفاع برف را سه سانتیمتر عنوان کرد و گفت: هم اکنون منطقه سیاه بیشه برفی و مه آلود است و این وضعیت تا امشب ادامه خواهد داشت و بر شدت بارندگی و مه آلودگی به وی‍ژه در صبح و شب افزوده خواهد شد و در روزهای پنجشنبه و جمعه اینده نیز بارندگی ادامه خواهد داشت .
کرمعلی اسدی افزود: در حال حاضر دما یک درجه سانتیگراد زیر صفراست که امشب نیز با کاهش بیشتر دما یخ زدگی را در این منطقه شاهد خواهیم بود که با خروج تدریجی سامانه ناپایدار از فردا شرایط نیمه ابری خواهد شد.ک/3
/1295/ 1602/1899

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.