تیم والیبال پیکان مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان را با پیروزی آغاز کرد

به گزارش ایرنا، یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان با حضور 6 تیم پیکان ایران (نماینده آسیا)، زنیت کازان روسیه(نماینده اروپا)، کاپیتانس دآرسیبوی پورتو ریکو (نماینده نورسکا)، الاهلی مصر (نماینده آفریقا)، یو پی سی ان آرژانتین (نماینده آمریکای جنوبی) و سادا کروزیروی برزیل(میزبان مسابقات) از امشب آغاز شد.
تیم والیبال پیکان تهران که به نمایندگی از قاره آسیا در این رقابت ها شرکت کرده است، در دیدار افتتاحیه این رقابت ها به مصاف الاهلی مصر رفت و سه بر صفر حریف خود را شکست داد.
شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 20 و 25 بر 15 به پیروزی رسیدند تا یک گام مهم برای صعود به مرحله بعدی این رقابت ها را برداشته باشند.
قضاوت این دیدار را داورانی از کشورهای جمهوری دومینینگن و اسلواکی بر عهده داشتند.
تیم والیبال پیکان که در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های یو پی سی ان آرژانتین و الاهلی مصر در گروه دوم همگروه است، روز جمعه در دومین مسابقه خود به مصاف یوپی سی ان آرژانتین می رود.
در دیگر دیدار روز نخست این رقابت ها تیم های سادا کروزیروی برزیل و کاپیتانس دآرسیبوی پورتوریکو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
ورزشی(2)**1379

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.