تیم فوتبال نساجی مازندران به ساحل آرامش رسید

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان عصرچهارشنبه در حضور حدود 10هزار تماشاگر در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهربه مصاف هم رفتند که درنهایت تیم نساجی موفق شد میهمان جنوبی خود را با نتیجه 2 بر صفر با شکست بدرقه کند.
تیم نساجی مازندران که در این مسابقه با ترکیبی هجومی و با انگیزه وارد زمین مسابقه شده بود ازهمان دقایق ابتدایی مسابقه سعی در کنترل حریف مدعی خود داشت.
‘ حمید کاظمی’ که در بازیهای اخیر برای تیم نساجی موفق به گل زنی شده بود، در این دیدار خانگی نیز، ستاره بی چون وچرای تیمش بود و هر دو گل تیم نساجی را وارد دروازه تیم نفت مسجدسلیمان کرد.
شاگردان سیدکوروش موسوی در تیم نساجی مازندران پس از شکست غیرمنتظره هفته گذشته برابر تیم ایرانجوان بوشهر دراین دیدار خانگی به خوبی جبران کردند و هواداران پرشور این تیم را که در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر حضور داشتند، شادمان به خانه فرستادند.
تیم نساجی مازندران با کسب پیروزی باارزش برابر تیم نفت مسجدسلیمان، چهارمین پیروزی این فصل خود را درخانه جشن گرفت وبا توجه به کسب چهار تساوی و قبول پنج شکست، با 13 امتیاز به رده سیزدهم جدول رده بندی تیم لیگ آزادگان کشور صعود کرد.
اما تیم خونه به خونه مازندران دیگر نماینده استان دراین رقابتها پس از درخشش خیره کننده در این رقابتها در دیداری خارج از خانه برابر میزبان خود آلومینیوم اراک با نتیجه سنگین 4 برصفر تن به شکست داد تا با 21 امتیاز همچنان دررده سوم جدول باقی بماند.
مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد.
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور 20 تیم وطی 38 هفته رفت وبرگشت برگزار می شود.ک/3
ک/7327/1899

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.