تیم صبای قم در خانه برابر مس کرمان متوقف شد

به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر رده سنی امید کشور عصر سه‌شنبه برگزار شد و تیم فوتبال امید صبای قم در دومین بازی خود برابر مس کرمان به تساوی رسید.

در این مسابقه که در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد تیم‌های صبای قم و مس کرمان در پایان ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در این بازی شاگردان حسین گنجیان در تیم صبای قم با وجود به دست آوردن موقعیت‌های گلزنی در گشودن دروازه حریف ناموفق بودند تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

صبا در حالی در این بازی برابر حریف خود متوقف شد که هفته گذشته در دیدار برابر فجر سپاسی در شیراز نیز به تساوی ۲ بر ۲ رسیده بود.

بدین ترتیب تیم امید صبای قم با این تساوی ۲ امتیازی شد تا در مسابقات آینده خود به دنبال کسب نخستین پیروزی فصل باشد.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال امید کشور با حضور ۱۲ تیم برگزار می‌شود و هر تیم در ۲۲ مسابقه رفت و برگشت برابر حریفان به میدان می‌رود در حالی که ۲ تیم نیز از لیگ برتر به دسته اول سقوط می‌کنند.

صبای قم با کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ دسته اول امسال در لیگ برتر حاضر شده است و پس از ۲ سال دوری از این مسابقه در لیگ برتر بازی می‌کند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.