توّهم، «عمرانی»، رقص با «نوید افکاری»!

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، مثلاً همین جناب عمرانی، یک سال پیش ویدیوی مناجات و راز و نیاز بامزه‌ای با «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا منتشر کرد؛ ویدیو به نحوی بود که گویی جاستین ترودو الهه‌ واکسن است و عمرانی از او می‌خواهد که ملت مفلوک ایران را در مقابل کرونا واکسینه کند؛ چند صباحی بعد که با تغییر دولت در ایران و روی کارآمدن آقای رئیسی، ایران در مبارزه با کرونا پیشی گرفت و کانادا و آمریکا و برخی کشورهای اروپایی همچنان شاهد مرگ و میر گسترده بودند، کاربران از جناب عمرانی  سوال می‌کردند که حالا با ترودو چه مناجاتی خواهد کرد؟

 حالا جناب عمرانی در اثر فاخر جدید خود فانتزی‌‌اش با «نوید افکاری» را فیلم کرده است! نوید افکاری قاتلی بود که به خاطر چاقوکشی و قتل یکی از کارمندان سازمان آب منطقه‌ای شیراز در ساعت 23 روز 11 مرداد سال 97، به اعدام محکوم شد! جناب عمرانی می‌گوید که نوید افکاری به او گفته می‌خواهیم جشن بزرگی بگیریم، رقص بلدی؟

 مردم ایران غیر از مشکلاتی که در حوزه اقتصاد و جامعه دارند، بدشانسی عظیمی هم سراغشان آمده است؛ آنها که مدعی‌اند می‌خواهند اعتراضات را نمایندگی کنند، حتی کیلومترها از فاجعه هم آنسوترند و غیر از ترحّم برای بعضی‌شان نمی‌توان نسخه‌ای پیچید. برای درمان جناب عمرانی دعا کنیم.

 حالا جناب عمرانی، اگر جشن نزدیک است، چرا خواهر «نوید افکاری» می‌خواست از کشور فرار کند؟

 

انتهای پیام/