تولید محصولات ارگانیک و سالم در البرز گسترش می یابد

بی بی عصمت سرفرازی روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا، افزود: این تفاهم نامه با هدف توسعه نقش زنان روستایی در تولید محصولات سالم منعقد شده و اداره کل امور خانواده و بانوان استانداری البرز نیز بر روند اجرایی آن نظارت خواهد داشت.
وی با اشاره به تاکیدات دولت برسلامت غذایی، گفت: زنان روستایی این استان همگام با دولت در تولید محصولات سالم پیش خواهند رفت.
سرفرازی گفت: اکنون این طرح درسراسر کشور با نظارت حوزه زنان و خانواده رییس جمهوری با برگزاری کارگاههای آموزشی دراین زمینه مورد توجه قرار گرفته است .
وی ادامه داد:البرز نیز با برگزاری کارگاههای آموزشی از فردا پنجم آبان ماه جاری این امر مهم را همسو با دولت مد نظر قرار خواهد داد.
مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری البرز گفت: زنان کشورمان همواره در دوران انقلاب و پس از آن تاکنون در عرصه های مختلف نقش خود را به خوبی ایفا کرده و در عرصه اقتصادی نیز می توانند کمک نظام و دولت باشند .
سرفرازی افزود: سیاست تولید محصولات سالم با کاهش میزان استفاده از سموم شیمیایی ممکن می شود که دراین زمینه لازم است به زنان روستایی که نقش موثر و بیشتری در تولیدات کشاورزی دارند آموزش های لازم داده شود .
وی خاطرنشان کرد: با توجه بیش از پیش در موضوع نقش زنان روستایی در تولید محصولات ارگانیک و سالم اقتصاد مناطق محروم نیز متحول می شود .
8029/1535

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.