تورنمنت تکواندوی قزاقستان؛پیروزی نمایندگان ایران و شکستگی بینی اسبقی

به گزارش ایرنا از فدراسیون تکواندو، تورنمنت آزاد تکواندوی قزاقستان از یکشنبه به میزبانی شهر آلماتی آغاز شده و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.
تیم ملی تکواندوی کشورمان در این مسابقات با ترکیب آرمین هادی پور، محمد کاظمی، بهنام اسبقی، فرزاد ذوالقدری و امید عمیدی و با هدایت بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی باک مربی برروی شیاپ چانگ می رود.
امروز (دوشنبه) تکواندوکاران اوزان منهای 63 و منهای 68 کیلوگرم مبارزات را پیگیری می کنند که از تیم ایران، بهنام اسبقی و فرزاد ذوالقدری در وزن چهارم نمایندگان کشورمان هستند.
در وزن منهای 68 کیلوگرم، فرزاد ذوالقدری در گام نخست با حساب 14 بر 4 دیاس یرنالو از قزاقستان را شکست داد.
بهنام اسبقی با نتیجه 22 بر 7 دیگر هوگوپوش قزاقستان را مغلوب کرد.
در این مبارزه نماینده قزاقستان که پیش از این در رشته بوکس فعالیت می کرده است بارها از ضربات خطا استفاده کرد و در نهایت موجب شکستگی بینی بهنام اسبقی قهرمان سال 2013 جهان شد.
با تلاش پزشکان، اسبقی در ادامه مسابقات حضور خواهد یافت و قرار است فدراسیون تکواندوی ایران اتفاقات این مبارزه را به فدراسیون جهانی گزارش کند.
روز گذشته، آرمین هادی پور موفق به کسب مدال طلای وزن منهای 54 کیلوگرم این مسابقات شد.
در این رقابت ها، به دارندگان مدال طلا 10 امتیاز، نقره 6 و برنز 3.6 امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تکواندوکاران برای کسب سهمیه بازی های المپیک 2016 تعلق خواهد گرفت.
ورزشی**3783** 1701

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.