تلفن هفت هزار مشترک اسدآبادی قطع شد

موسی کریمی نوریان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به وجود سی هزار مشترک تلفن ثابت در این شهرستان افزود: این تعداد مشترک بیش از ده میلیارد ریال به شرکت مخابرات بدهکار هستند و تاکنون برای پرداخت قبوض تلفن خود اقدام نکرده اند .
وی تصریح کرد: بیشتر قبض های مشترکان تلفن ثابت هر دوره با تاخیر پرداخت می شود و هم اکنون بیش از 90 درصد ادارات و سازمانهای دولتی به این اداره بدهکار هستند.
کریمی همچنین از ارجاع دو هزار پرونده مشترکان بدهکار برای وصول مطالبات به مراجع قضایی خبر داد و یادآور شد: علاوه بر این بیش از شش هزار اخطار برای تعیین تکلیف به مشترکان ارسال شده است.
رییس مخابرات اسدآباد میزان درآمد سالانه این شرکت را بین 15 تا 20 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: در حال حاضر هزینه های جاری و حفظ و نگهداری خطوط و شبکه ها بیشتر از درآمد مخابرات است به طوریکه امسال برای توسعه شبکه کابلی و نوسازی بیش از ده میلیارد ریال هزینه شده است.
شهرستان اسدآباد 107 هزار جمعیت دارد و در 45 کیلومتری همدان واقع شده است.
7527/6993

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.