تقدیر ویژه مدیرعامل آبفای کشور از آمادگی بالای آبفای استان اصفهان در مدیریت بحران های آبرسانی


تقدیر ویژه مدیرعامل آبفای کشور از آمادگی بالای آبفای استان اصفهان در مدیریت بحران های آبرسانی

مدیرعامل آبفای کشور از آمادگی بالای آبفای استان اصفهان در مدیریت بحران های آبرسانی تقدیر ویژه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل آبفای کشور در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران عامل شرکت های آب و فاضلاب، معاونین نظارت بر بهره برداری، مدیران بحران و پدافند و حراست سراسر کشور، از تیم عملیاتی آبفای استان اصفهان به لحاظ آمادگی و انسجام کامل در امدادرسانی و رفع بحران های استانی و کشوری قدردانی کرد .

اتابک جعفری با بیان اینکه پس از وقوع این حادثه تیم های بحران شرکت های آب و فاضلاب در کشور با آمادگی کامل اقدام به امدادرسانی به آسیب دیدگان نمودندگفت: تیم های عملیاتی آبفای استان اصفهان با اجرای اقداماتی از جمله جمع آوری اطلاعات، برنامه ریزی، سازماندهی، ایجاد ساختارهای مدیریتی و انسجام گروهی توانستند در مدیرت بحران بسیار موفق عمل نمایند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بر پایداری خدمات آبفا در تمام طول سال تاکید کرد و اظهار داشت: صنعت گران آبفا باید تلاش وکوشش مضاعف به خرج دهند تا شاهد پایداری خدمات آبفا به ویژه تامین پایدار آب شرب مردم در اقصی نقاط کشور باشیم. این درحالیست که با توجه به گرمای بی سابقه دما در تابستان امسال تمام تلاش ها در جهت تامین پایدار آب شرب سالم و بهداشتی بوده و همچنان این مهم در دستور کار قرار داد.

آبفا اصفهان