تعویق برگزاری لیگ دسته ۳ به ضرر تیم فوتبال شهرداری همدان شد

هادی گل‌محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار داشت: دو ماه زودتر از آغاز برگزاری لیگ دسته سوم، تمرینات خود را شروع کردیم و با برنامه‌ریزی انجام شده، هر هفته انجام یک بازی تدارکاتی در دستور کار تیم قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پیش بینی این بود که مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور در دهه اول مهرماه آغاز شود که با تصمیم سازمان لیگ، برگزاری این مسابقات به نیمه دوم مهر ماه موکول شد و حالا دوباره به نیمه اول آبان ماه موکول شده است، گفت: ایجاد وقفه‌ در آغاز لیگ دسته سوم باعث شد بازیکنان در تمرینات کمی انگیزه و روحیه خود را از دست بدهند و باعث اختلال در برنامه‌های تیم شد.

تیم فوتبال شهرداری همدان در گروه سوم قرار گرفته است

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به گروه تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: لیگ دسته سوم در این مرحله در پنج گروه ۱۲ تیمی برگزار خواهد شد که با قرعه انجام شده تیم فوتبال شهرداری همدان در گروه سوم قرار گرفته است.

گل‌محمدی عنوان کرد: در این گروه شهرداری همدان با تیم‌های شهرداری بناب، شهرداری خوی(آذربایجان غربی)، شهرداری مهاباد، بهره‌برداری مترو تهران، تالار وحدت همدان که به شهرساری واگذار شده است، شهرداری بوکان، پرسپولیس دره شهر ایلام، استقلال جنوب تهران، آبی پوشان گیلانغرب، قهرمان استان کردستان و آبیدر سنندج هم گروه است.

وی با بیان اینکه از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعدی لیگ دسته سوم فوتبال کشور صعود خواهند کرد، بیان کرد: مرحله دوم نیز با ۳۰ تیم برگزار خواهد شد که شامل ۱۰ تیم صعود کننده از مرحله اول فصل جدید لیگ دسته سوم، ۱۲ تیم از مرحله دوم فصل گذشته لیگ دسته سوم و ۸ تیم که در فصل گذشته از لیگ دوم به لیگ سوم سقوط کرده اند، خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان یادآور شد: در مرحله اول ۱۲ تیم حاضر در گروه به صورت تک بازی برابر هم به میدان خواهند رفت.

گل‌محمدی با اشاره به ترکیب تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: تا جایی که توان بازیکنان بومی استان همدان به ما اجازه داده ترکیب تیم را بومی بسته‌ایم و تنها در دو یا ۳ پست که ظرفیت بومی همدان بازیکنی در این پست‌ها نداشت از بازیکنان غیر بومی جذب تیم فوتبال شهرداری همدان شدند.

وقفه در برگزاری لیگ دسته سوم باعث جداشدن چندبازیکن از تیم شهرداری شد

وی عنوان کرد: وقفه در برگزاری لیگ دسته سوم باعث شد چند بازیکن به دلیلی که می‌خواستند جذب سایر تیم‌ها شوند، از تیم شهرداری همدان جدا شدند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره دیدار هفته اول شهرداری بیان کرد: در هفته نخست لیگ دسته سوم فوتبال کشور دوشنبه ۴ آبان ماه در بوکان به مصاف تیم فوتبال شهرداری این شهر خواهیم رفت.

گل‌محمدی عنوان کرد: هدف اصلی تیم فوتبال شهرداری همدان در این فصل صعود به لیگ دسته دوم است و با تمام توان برای کسب پیروزی به مصاف شهرداری بوکان خواهیم رفت.

وی با اشاره به همدلی و اتحاد در تیم فوتبال شهرداری همدان بیان کرد: در این فصل ۲۲ بازیکن و ۵ نفر از کادرفنی با تیم قرار داد سفید امضا کردند که این موضوع در فوتبال ایران بی سابقه است که نشان از اعتماد بین اعضای تیم است.

گل محمدی با اشاره به حمایت های شورای شهر از تیم فوتبال شهرداری گفت: شهردار همدان، اعضای شورای شهر و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان با تمام توان از این تیم حمایت می کنند و از این نظر مشکلی در تیم وجود ندارد.

وی یادآور شد: در تیم فوتبال شهرداری همدان نه مشکل مالی داریم و نه مشکل بازیکن و تمام هدف در لیگ دسته سوم صعود به دسته بالاتر است، همچنین ظرفیت و توان شهرداری همدان تیم داری در لیگ دسته اول فوتبال و لیگ برتر است.

گفتنی است؛ تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته نخست لیگ دسته سوم فوتبال دوشنبه ۴ آبان ماه میهمان شهرداری بوکان است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.