تعویض های تاثیرگذار گل محمدی و مصدومیت شدید تبریزی

به گزارش خبرنگار مهر، حواشی دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و راه‌آهن تهران در چارچوب رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در این مسابقه مهرداد قنبری را به دلیل پارگی رباط صلیبی و همچنین محمد نژاد مهدی را به دلیل مصدومیت از ناحیه کف پا، در اختیار نداشت.

نژاد مهدی در بازی هفته گذشته ذوب‌آهن اصفهان به دلیل شکستگی کف پا، تمرینات تیمش را از دست داد و تا دو ماه دیگر برای ذوب‌آهن اصفهان به میدان نمی‌رود.

استفاده یحیی گل‌محمدی از مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر احسان پهلوان، سه بازیکن جوان ذوب‌آهن در ترکیب اصلی این تیم اصفهانی از نکات جالب توجه این مسابقه به شمار می‌رفت.

مسعود حسن‌زاده، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در این مسابقه از ابتدا برای ذوب‌آهن در ترکیب اصلی این تیم به میدان نرفت.

همچنین مرتضی تبریزی، دیگر مهاجم ذوب‌آهن نیز که در بازی گذشته برای این تیم گلزنی کرده بود، در ترکیب تیم ذوب‌آهن از ابتدا بازی نکرد.

در جای‌جای ورزشگاه فولادشهر اصفهان بنرهایی در زمینه اهمیت صرفه‌جویی در مصرف آب نصب شده بود و از هواداران دو تیم خواسته شده بود که در این زمینه هوشیار باشند.

پیش از آغاز مسابقه یحیی گل‌محمدی و کادر فنی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به سمت نیمکت تیم راه‌آهن رفته و با کادر فنی این تیم خوش و بش کردند.

علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه راه‌آهن تهران که باجناق سعید آذری، مدیرعامل ذوب‌آهن نیز به شمار می‌رود، در ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور داشته و بازی را در کنار آذری تماشا می‌کند.

با وجود اینکه ذوب‌آهن اصفهان در حال حاضر یک تیم مدعی در مسابقات لیگ برتر به شمار می‌رود، تماشاگران این تیم اصفهانی استقبال چندانی از مسابقات این تیم به عمل نیاوردند و در این بازی کمتر از 500 تماشاگر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور داشتند.

ذوب‌آهن پس از هفته‌ها توانست با گل دقیقه 23 کاوه رضایی، مهاجم خود، نخستین گل خانگی خود در فصل جاری را رقم بزند و در نیمه نخست، برنده به رختکن برود.

هواداران ذوب‌آهن اصفهان بعد از گلزنی کاوه رضایی در نیمه نخست مسابقه، به شدت این بازیکن را تشویق کردند تا این بازیکن در دقیقه 67 مسابقه، دومین گلش را نیز وارد دروازه راه‌آهن تهران کند.

مرتضی تبریزی، مهاجم ذوب‌آهن اصفهان در دقیقه 66 مسابقه به جای دانیال اسماعیلی‌فر وارد زمین بازی شد و توانست دقایقی بعد از ورود به زمین، برای تیمش گلزنی کند.

این بازیکن در دقیقه 69 مسابقه بعد از آنکه گلی وارد دروازه تیم فوتبال راه‌آهن تهران کرد، به دلیل برخورد با بازیکنان راه‌آهن تهران دچار مصدومیت شد و کادر فنی سبزپوشان اصفهان مجبور به تعویض وی شدند.

تبریزی در دقیقه 70 مسابقه به دلیل مصدومیت شدید، با رضا شکاری، بازیکن جوان ذوب‌آهن اصفهان تعویض شد.

هواداران ذوب‌آهن هنگام تعویض مرتضی تبریزی، با سر دادن شعارهایی این بازیکن را به شدت تشویق می‌کردند.

اکبر صادقی، هافبک تیم ذوب‌آهن اصفهان نیز که در دقیقه 70 مسابقه وارد زمین بازی شد، دقایقی بعد از ورود به زمین، توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.

نکته جالب توجه اینکه یحیی گل‌محمدی، سرمربی ذوب‌آهن اصفهان بعد از بازی هفته گذشته تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز، آرزو کرد که ذوب‌آهن در دیدارهای خانگی خود نیز چهار گل به ثمر برساند که این اتفاق در بازی امروز صورت گرفت.

سبزپوشان اصفهانی در نیمه دوم مسابقه با گل‌های مرتضی تبریزی و اکبر صادقی، تعویض‌های طلایی سرمربی ذوب‌آهن اصفهان پیروزی این مسابقه را به دست آوردند.

این بازی در نهایت با پیروزی 4 بر صفر ذوب‌آهن اصفهان به پایان رسید.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.