تعدادی از کارگران واگن پارس اراک خواستار مطالبات خود شدند

این کارگران با حضور در کارخانه واگن پارس به خواسته ها و مشکلات خود اشاره و عنوان کردند برای رفع تنگناهای مالی کارگران حقوق آنها به موقع پرداخت شود.
مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک در این خصوص به ایرنا گفت: تاخیر در پرداخت حقوق شهریورماه و مهرماه به دلیل تحویل ندادن به موقع چهار دستگاه واگن تعهد شده توسط این شرکت به کارفرماست و طبیعی است که مشتری تا تحویل کامل سفارش خود، با پیمانکار تسویه حساب نخواهد کرد.
محمد محمدی افزود: واگن پارس متعهد به پرداخت حقوق پرسنل و تحویل سفارش های مشتریان خود است.
وی بیان کرد: به هر حال کارگران واگن پارس با تحویل واگن های مشتریان، ظرف دو سه روز آینده حقوق خود را دریافت می کنند.
مدیر عامل شرکت واگن پارس اظهار کرد: این شرکت به عنوان بزرگترین صنعت ریلی خاورمیانه با اتکا بر سرمایه های کار و تولید خود سعی کرده تا کارگران این مجموعه با کمترین بحران کارگری و مالی مواجه شوند.
محمدی افزود: در نشست های مختلف به صورت دوره ای با کارگران مواردی به منظور حمایت بیشتر از آنان مطرح شده که به عنوان مثال طرح طبقه بندی مشاغل با وجود تنگناهای مالی در حال پیگیری است.
شرکت واگن پارس اراک یکی از واحدهای مادر تخصصی در حوزه ساخت و تعمیرات اساسی خودروهای ریلی در خاورمیانه است که در سال ۱۳۵۴ تاسیس شد.
این شرکت در سال ۱۳۶۴ با سرمایه گذاری سازمان نوسازی صنایع ایران به یکی از زیر مجموعه های این سازمان پیوست.
واگن های مسافری، باری، ترنست، مترو و لوکوموتیو از جمله محصولاتی است که در شرکت واگن پارس اراک تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود.ک/3
3075/6012 /1596

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.