تصادف در کرمان چهار کشته برجای گذاشت

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عبدالعلی روانبخش صبح امروز در جمع خبرنگاران از بروز دو مورد تصادف در کرمان در محور کرمان به بم و در خیابان کشاورز شهر کرمان خبر داد و افزود: متاسفانه در هر دو مورد که بی دقتی راننده عامل اصلی تصادف بوده است، شاهد فوت سرنشینان بوده ایم.

وی ادامه داد: در حادثه جاده بم یک دستگاه پژو پس از انحراف از مسیر اصلی به سمت پل منحرف شده و در نهایت واژگون می شود که در این حادثه دو نفر در صحنه تصادف فوت می کنند و یک نفر نیز مجروح می شود.

وی افزود: مجروح این حادثه به بیمارستان منتقل شده و حال عمومی وی مطلوب است.

سرهنگ روانبخش دلیل اصلی این تصادف را بی احتیاطی راننده و عدم کنترل خودرو عنوان کرد: متاسفانه حجم قابل توجهی از تصادفات جاده به دلیل واژگونی خودرو روی می دهد که نشان از بی دقتی راننده ها در رعایت قوانین دارد.

وی در خصوص تصادف دوم نیز گفت: این حادثه در بلوار کشاورز کرمان روی داد و یک دستگاه پژو با یک خودروی پراید تصادف کرد که راننده پراید در دم جان سپرد.

وی از مصدوم شدن دو نفر از سرنشینان خبر داد و افزود: متاسفانه یکی از مصدومان با وجود تلاشهای تیم پزشکی فوت کرده است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.