تردد اهالی 35 روستا از محور گدم آباد گنبدکاووس تسهیل می شود

محمد حمیدی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از عملیات زیرسازی و آسفالت محور موسوم به آزادی روستای گدم آباد این شهرستان به خبرنگار ایرنا، افزود: برای انجام تعریض محور شامل عقب نشینی و جابجایی تیرهای برق، زیرسازی و آسفالت مبلغ سه میلیارد ریال از اعتبارات استانی و 600 میلیون ریال نیز از درآمدهای دهیاری این روستا هزینه می شود.
وی گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت این محور به طول یک هزار و 700 متر توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گنبدکاووس درحال انجام است و براساس برنامه زمان بندی شده، این پروژه ظرف یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
حمیدی اضافه کرد: با بهره برداری از این محور مشکل تردد اهالی 35 روستای دیگر دهستان سلطانعلی بخش مرکزی این شهرستان که از این محور تردد می کنند، رفع خواهد شد.
روستای گدم آباد از توابع بخش مرکزی گنبدکاووس، در غرب این شهر واقع است و حدود هشت هزار نفر جمعیت دارد.
شهرستان گنبدکاووس با افزون بر 325 هزار نفر جمعیت، 165 روستا و حدود 40 نقطه جمعیتی دومین شهرستان بزرگ استان گلستان به شمار می رود.
1860/3039/

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.