ترامپ: توافق هسته ای به ضرر آمریکا خواهد بود

به گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ در یک برنامه شبکه تلویزیونی ای بی سی حاضر شد و به سوالات مجری این شبکه پاسخ داد. وی توافق هسته ای ایران را یک فاجعه خواند و گفت این توافق بیشتر از همه به ضرر خود آمریکا تمام می شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا گفت: آمریکا و ایران به تفاهمی دست یافته اند که به نظر من یکی از بدترین و ابلهانه ترین قراردادهایی است که از طریق مذاکره حاصل شده و اگر هیلاری انتخاب شود از این هم بدتر خواهد شد.

ترامپ اعتقاد دارد انتخاب کلینتون، از حزب دموکرات به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، اوضاع آمریکا را از این هم بدتر می کند و وضعیت اقتصادی به سراشیبی وحشتناک سقوط خواهد کرد.

نامزد میلیاردر جمهوری خواه آمریکایی در عین حال با اشتباه خواندن حمله آمریکا به عراق گفت: اگر صدام حسین در راس قدرت بود دیگر با گسترش تروریسم در عراق روبرو نبودیم.

وی با انتقاد شدید از سیاست های اوباما و هیلاری کلینتون در مصالحه با دشمنان این کشور افزود در صورتی که به کاخ سفید راه پیدا کند بودجه نظامی را افزایش و قدرت آمریکا را تقویت خواهد کرد.

ترامپ پیش از این نیز بارها دولت اوباما را به کاستن از قدرت آمریکا در عرصه بین الملل متهم کرده است. وی اعتقاد دارد اوباما، آمریکا را به کشوری ترسو و ضعیف تبدیل کرده است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.