تاسیسات اردبیل به شبکه سراسری وزارت نفت متصل شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب، محمود حاتمی اظهار داشت: با توجه به اینکه ارتباط تلفنی مرکز تاسیسات اردبیل از طریق ارتباطات روستایی برقرار و اغلب اوقات به دلایل مختلف قطع میشد نیازمند بسترسازي مناسب بود.

وی افزود: پس از آماده سازی بستر های مخابراتی اعم از خرید E1 از شرکت مخابرات، خرید لینک رادیو و نصب آن در مخابرات شهر اردبیل و تاسیسات، انجام مقدمات وایرینگ و کابل کشی های لازم بین مرکز تلفن و MDF و انتقال کارت Esu از مرکز منطقه به اردبیل عملیات نصب آغاز و پس از حدود سه هفته کار مداوم راه اندازی با موفقیت انجام شد.

حاتمی همچنین در ادامه به مزایای مرکز مذکور پرداخت و گفت: مرکز تلفن MX-1 تشکیل شده از سه سیستم تلفن IP ، DECT و آنالوگ با کاربری های متفاوت، که این مرکز یکی از پیشرفته ترین سیستم ها در سطح IP بوده و پس از این با شماره گیری پنج رقم با تمام وزارت نفت در ارتباط خواهد بود.

وی تصریح کرد: با وصل شدن شبکه Lan به wan در این مرکز برقراری ارتباط سیستم اتوماسیون اداری (برید) با شبکه گسترده وزارت نفت، ارتباط با سیستم های جامع مالی، ترابری، آموزش و HSE نیز برقرار شد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.