بیش از13میلیاردریال خیرین هلال احمربه دانش آموزان نیازمند کمک کردند

به گزارش ایرنا از سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، فرح ناز رافع با اعلام این خبر گفت: همچنین با اجرای این طرح که از 15 شهریور تا پایان مهرماه سال جاری ادامه داشت، بیش از 14 هزار و 230 دانش آموز از سوی پزشکان داوطلب تحت معاینه رایگان قرار گرفتند.
وی با اشاره به وجود سوء تغذیه در برخی از استان های کشور، افزود: با مشارکت 4هزار و335 داوطلب و خیر جمعیت هلال احمر، بسته های ارمغان مهر امسال علاوه بر ملزومات تحصیلی، اقلام بهداشتی، البسه ، کیف و کفش حاوی تغذیه سالم متناسب با نیاز دانش آموزان نیز دارا بود.
وی تصریح کرد:همچنین با سازماندهی پزشکان و پیراپزشکان داوطلب خدماتی همچون تست قد، وزن، مشاوره آموزشی ، بینایی سنجی نیز به کودکان نیازمند ارایه شد.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ادامه داد: این سازمان با مشارکت داوطلبان و خیرین خود، پرداخت شهریه و هزینه آموزشی و تحصیلی دانش آموزان نیازمند را نیز در این طرح گنجانده است.
به گفته رافع ارزش ریالی خدمات فوق بیش از17 میلیارد ریال برآورد و اعتبار مورد نیازاین طرح به طورکامل ازسوی خیرین و داوطلبان در اختیارجمعیت هلال احمر قرار گرفته است.
اجتمام**3377**1724

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.