بیرق عزای ثارالله در رودان به اهتزاز در آمد

به گزارش شنبه ایرنا’ امروز زمان و زمین شاهد جوشش شور و شعور حسینی در جای جای رودان بود، عاشقان و شیفتگان آل الله در این شهرستان با به راه انداختن دسته ها و هیئت های عزاداری با دلی اندوهگین و چشمانی اشک بار در رثای شهدای دشت نینوا و در سوگ شهادت مظلومانه سید آزادگان جهان، حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش مرثیه غم سرودند.
امروز دگر بار غیرت حسینی در رگ های زمان جوشیدن گرفت و در بارش متواتر اشک و گلاب فریاد لبیک یا حسین (ع) از حنجره عطشان عاشقان حسینی تا عرش الهی روئیدن گرفت و بار دیگر قلب ها و جان ها در نوای خوش یا حسین (ع) شور و طراوتی دوباره یافتند.
عزاداران حسینی در رودان با به اهتزاز در آوردن بیرق عزای ثارالله در دهمین روز از ماه محرم الحرام، با گسترانیدن فرش عزای سلاله پاک پیامبر رحمت و مهربانی، این مصیبت بزرگ و جانکاه را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج) تسلیت گفتند و از راه دور و از پس فرسنگ ها فاصله، عشق و ارادت خود به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را ابراز کردند. ک/3
7196 /6048

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.