بنگر: مقابل استقلال به 3 امتیاز فکر می کنیم

به گزارش ایرنا، محسن بنگر روز سه شنبه در نشست خبری باشگاه پرسپولیس، گفت: تمام بازیکنان آماده دیدار با استقلال هستند. سه امتیاز این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد تا بتوانیم در جدول به جمع مدعیان بپیوندیم.
وی ادامه داد: از تمام توانمان برای پیروزی در این بازی استفاده خواهیم کرد و امیدوارم نتیجه لازم را کسب کنیم.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازیکنان دو تیم با هم دوست هستند و قطعا هیچ حاشیه در شهرآورد پایتخت وجود ندارد.
بنگر تصریح کرد: بازیکنان ما برای موفقیت تیم شان به میدان می روند و با تجربه های تیم نکات لازم را به بازیکنان جوان خواهند گفت.
وی اظهار کرد: همیشه برای برد به میدان می رویم و قطعا در دربی هم به چیزی غیر از 3 امتیاز فکر نخواهیم کرد. متاسفانه در ابتدای فصل امتیازات زیادی از دست دادیم که نباید دیگر با این مساله روبه رو شویم.
بنگر درخصوص ضعف حط دفاع پرسپولیس، گفت: به خاطر مصدومیت های فراوان با مشکل روبه رو بودیم اما رفته رفته شرایط دفاع ما بهتر خواهد شد.
تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال روز جمعه از ساعت 15 در ورزشگاه ازادی در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.
در حال حاضر تیم فوتبال استقلال تهران با کسب 21 امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و پرسپولیس با 14 امتیاز در جایگاه ششم ایستاده است.
ورزشی **9118**9144** 1701

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.