بعد از مدال آسیایی کارم سخت تر شد/ همه انتقادها را به جان می‌خرم

محمد آذرپی سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری جوانان و بزرگسالان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اردوی ملی پوشان عنوان کرد: در حال حاضر تیم ملی جوانان در اردو به سر می برند و تمرینات تا ۱۲ آبان ادامه دارد. قصد داریم تا در اردوی بعدی ملی پوشان رده سنی بزرگسال نیز با جوانان تمرین کنند.

وی افزود: بزرگسالان ما در ۴-۵ ماه آینده در یکی از جام های جهانی شرکت خواهند کرد و به احتمال زیاد مسابقه نقدی نیز برای این ملی پوشان برگزار خواهیم کرد. به هر حال تمرینات ما در رده های سنی جوانان و بزرگسالان با جدیت دنبال می شود و خود ژیمناستیک کارها نیز تمرکز زیادی بر روی تمرینات دارند.

سرمربی تیم ملی ژیمناستیک با اشاره به مدال آسیایی عبدالله جامعی عنوان کرد: بعد از کسب مدال آسیایی که پس از ۸۰ سال حاصل شد کار من نیز در تیم ملی خیلی سخت تر شده است. همه نگاه دیگری به ژیمناستیک دارند و انتظارها خیلی بالا رفته است. دیگر همه انتظار مدال دارند و برای اینکه همین مدال آساییی را حفظ کنیم باید به شدت کار کنیم.

آذرپی در پاسخ به این سوال که پاسخ شما به انتقادات بی شمار نسبت به سرمربیگریتان در دو تیم جوانان و بزرگسالان چیست گفت: تا انتقادی نباشد سازندگی هم صورت نمی پذیرد. برخی دوستان با برخی خبرنگاران تما گرفته اند و گفته اند مگر قحط الرجال است که آذرپی هم سرمربی جوانان باشد و هم سرمربی بزرگسالان. من همه انتقادها را به جان میخرم و اجاره نمی دهم خللی در کار ایجاد شود. این تصمیم فدراسیون بوده و من هم به عنوان نیروی فدراسیون در هرکجا که بخواهند کار می کنم و از خدمت به ورزش کشورم لذت می برم.

وی ادامه داد: در ضمن من در تیم ملی تنها نیستم و در کنار من مربیان و داوران باسواد و باتجربه زیادی حضور دارند. کار به صورت گروهی و با مشورت همه انجام می شود و این طور نیست که من شخصا و با نظر شخصی و به تنهایی کارها را پیش ببرم بلکه همه کمک می کنند. این نظر فدراسیون است که من هدایت هر دو تیم را بر عهده بگیرم و تداخلی هم ایجاد نمی شود و تا هر وقت فدراسیون بخواهد من با عضق و علاقه در خدمت ملی پوشان و تیم ملی هستم.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.