برانکو: نبود طارمی دلایل انضباطی داشت

به گزارش ایرنا، برانکو ایوانکوویچ دوشنبه شب پس از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل ملوان انزلی در هفته دهم لیگ برتر باشگاه های ایران، تصریح کرد: به بازیکنان تبریک می گویم که با اراده و خواست محکم خود به 3 امتیاز دست یافتند.
وی افزود: این برد، دعوت شیرینی از هواداران برای دیدار با استقلال تهران در شهرآورد بود.
سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه می دانست تیمش بازی سختی مقابل ملوان دارد، گفت: به دلیل چند نتیجه خوب قبلی، کمی تحت فشار بودیم تا بازهم به 3 امتیاز دست یابیم و با صحبت هایی که در بین دو نیمه داشت همه تعویض هایی که انجام شد به 3 امتیاز رسیدیم.
وی در مورد غیبت مهدی طارمی در دیدار با ملوان، عنوان کرد: امروز از تمام توان خود استفاده کرده و حتی چهار بازیکان دو اخطاره را هم به میدان فرستادیم و دلیل غیبت طارمی نیز تنها مسائل انضباطی و دیرآمدن به تمرین بود.
برانکو در مورد فرصت هایی که جری بنگستون برای گلزنی از دست داد، گفت: وی کارش که گلزنی است را انجام داد و البته 3 فرصت هم از دست داد. اینکه آمار گلزنی های خود را افزایش داده ایم برای ما نکته مثبتی است و تنها نیاز به مقداری تمرکز و صبوری داریم. همچنین از عملکرد مطمئن خط دفاعی نیز ممنون هستم.
سرمربی پرسپولیس در مورد شهرآورد پایتخت، عنوان کرد: همه از حضور در این بازی بزرگ خوشحال هستند و برایم افتخار است که جزئی از این دیدار هستم و می خواهیم نمایش بزرگی داشته و به برتری دست یابیم.
ورزشی**3783**1370

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.