بدمینتون گلستان در گذشته جایگاه درخشانی در کشور داشت

محمدرضا پوریا در گفتگو با خبرنگار مهر پس از برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت بدمینتون گلستان اظهار کرد: آقای حیدری نژاد (سرپرست سابق هیئت بدمینتون استان) بنا بر دلایلی که به ما اعلام کرده بود در انتخابات نامزد نشد و ما برخلاف میل باطنی دلایل وی را پذیرفتیم.

پوریا افزود: رای قاطع اعضای هیئت به آقای فرمانی نشان دهنده قاطعیت جامعه بدمینتون گلستان در ایجاد تحول در این رشته ورزشی است و فرد جدید مسئولیت دشواری را قبول کرده است.

وی با بیان اینکه در هیئت های ورزشی کارها به صورت جمعی انجام می شود، گفت: در برنامه ریزی هیئت های ورزشی ۱۱ مورد وجود دارد که فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان دو مورد آن هستیم و سایر موارد به خود اعضای هیئت استان مربوط است.

وی به پیشینه بدمینتون در گلستان اشاره و اظهار کرد: گلستان در گذشته جایگاه درخشان و افراد مطرح زیادی در سطح کشور داشت و لازم است به آن دوران طلایی بازگردد.

رئیس فدراسیون بدمینتون با تاکید بر جلوگیری از بروز مشکلات کوچک خاطرنشان کرد: امروز باید خیلی از موارد را رعایت کرد و من از اعضای هیئت بدمینتون درخواست می کنم مشکلات کوچک را انعکاس ندهند و شرایط هیئت را درک کنند.

پوریا تصریح کرد: ۲۵ هزار بازیکن در سطح قهرمانی و ۲۸۰ هزار نفر در سطح همگانی در سراسر کشور در رشته بدمینتون فعالیت می کنند.

لازم به ذکر است، “محمود فرمانی» مدیرکل استاندارد گلستان به عنوان تنها نامزد احراز ریاست هیئت بدمینتون استان با کسب تمامی ۱۸ رای ماخوذه به مدت چهارسال به عنوان رئیس این هیئت ورزشی انتخاب شد.

در پایان مجمع از سوی هیئت بدمینتون شهرستان گنبدکاووس لوح تقدیری به محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون، بمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و محمد حیدری نژاد سرپرست سابق هیئت بدمینتون گلستان اهدا شد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.