بخش ام. آر.آی در بیمارستان شهدای خلیج فارس راه اندازی می شود

به گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری بوشهر شنبه به نقل از مصطفی سالاری دربازدید سرزده ازبیمارستان شهدای خلیج فارس اعلام کرد:بهبود وضعیت وسائل رفاهی و تخت های بیمارستانی بستر خدمت رسانی بهتر را به بیماران فراهم می کند.
وی یادآورشد:اورژانس مهم‎ترین بخش هر بیمارستان است چراکه این بخش ابتدای ورود هر فرد سانحه دیده است و باید از وسائل لازم درمانی، تشخیصی، تخصصی و رفاهی برخوردار باشد.
استاندار بوشهر با بررسی وضعیت بیماران بخش بستری مردان بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر پس از گفت وگو با بیماران بستری و همراهان بیماران گفت: پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت وضعیت رسیدگی به بیماران در تامین تجهیزات درمانی و تشخیصی بهبود یافته و تامین پزشکان متخصص بیمارستان نیز ارتقا یافته است.
سالاری افزود: درادامه طرح تحول نظام سلامت امسال پزشکان متخصص و فوق تخصص به مراکز درمانی استان بوشهر به ویژه بیمارستان شهدای خلیج فارس اعزام می شوند.
استاندار بوشهر با قدردانی ازتلاش مسئولان و پرستاران بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهرتاکیدکرد:باتوجه به رضایت بیماران از عملکرد پزشکان، پرستاران و دیگر دست اندرکاران این بیمارستان لازم است تجهیزات و پزشکان مورد نیاز این بیمارستان نیز بهبود یابد.
سوپر وایزر بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر نیز گفت: این بیمارستان 250 تختخوابی دارای 15 بخش است که تخت های بخش اورژانس آن باید افزایش یابد.
سهیلا اسکندری با تاکید بر افزایش تخت های بیمارستانی اورژانس این مرکز درمانی تا 60 تخت افزود: اکنون بخش اورژانس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر در حوزه بزرگسالان و اطفال دچار کمبود است که با برنامه ریزی انجام شده مشکل این حوزه برطرف می شود.ک/2
7212/ 6045

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.