بازیکنان تیم جواهری گنبد به هماهنگی لازم نرسیده‌اند

عظیم جزیده در گفتگو با خبرنگار مهر پس از شکست تیم جواهری گنبد مقابل سایپا اظهار کرد: بازی بسیار خوب و زیبایی از هر دو تیم شاهد بودیم و هماهنگ نبودن بازیکنانم در این شکست بی تاثیر نبود.

وی افزود: این دیدار را با ترکیب رسول آقچه لی، اسماعیل مسافر، سخی عیدی، متین تکاور، یوسف توینقلی، وفا زیتونلی و حمید محمدآلق (لیبرو) آغاز کردیم و با ارائه یک والیبال زیبا، دست های اول و دوم را با پیروزی پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: در ست سوم به بازیکنان اصلی مان استراحت دادیم و در ست چهارم نیز با وجود یک بازی بسیار نزدیک، مغلوب شدیم، در ست پنجم تیم سایپا سرویس های بسیار خوبی زد و ما در دریافت ضعیف بودیم و نتیجه را واگذار کردیم.

سرمربی تیم والیبال جواهری گنبد تصریح کرد: رسول آقچه لی، اسماعیل مسافر و متین تکاور با سرماخوردگی در این دیدار بازی کردند، البته این بهانه ای برای شکست نیست و من از بازیکنانم رضایت دارم.

جزیده در خصوص داوری این دیدار خاطرنشان کرد: زمانی که در دست پنجم بازی ۱۴ بر ۱۲ به سود سایپا بود، فکر می کنم داور در امتیاز ۱۵ اشتباه کرد و بازی کمی با توقف همراه شد، اما داوری در مجموع قضاوت خوبی داشت.

وی در خصوص دیدار هفته آینده تیم جواهری گنبد مقابل گوهرکویر زاهدان گفت: به جایگاه تیم زاهدان در جدول توجهی نداریم و هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم و امیدواریم با پیروزی در این دیدار به روند خوب مان ادامه دهیم.

گفتنی است؛ تیم جواهری گنبد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر والیبال، شامگاه چهارشنبه با نتیجه ۲ به ۳ مقابل میزبانش سایپا شکست خورد تا با ۴ امتیاز در مکان پنجم جدول جای بگیرد.

گنبدی ها در هفته سوم این مسابقات، یکشنبه ۱۰ آبان راس ساعت ۱۷ در سالن المپیک گنبد میزبان تیم گوهرکویر زاهدان خواهد بود.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.