ایران: انتقاد صریح وزیر اطلاعات از کارشکنی علیه «برجام»

به گزارش ایرنا، ایران در بخشی از این خبر به نقل از حجت الاسلام و المسلمین علوی وزیر اطلاعات آورده است: دولت با تدبیر اجازه نداد کشور زمین بخورد چرا عده ای نمی گذارند دولت در این شرایط سخت با آرامش مشکلات کشور را حل کند متأسفانه عده ای به جای آن که پیروزی هسته ای را جشن بگیرند، تیم مذاکره کننده را خائن می نامندز
دولت به جای آنکه علیه طرف مقابل شاخ و شانه بکشد و شعارهای هیجانی بدهد با تدبیر گره از مشکلات کشور باز کرده است در گذشته وقتی عملیاتی این میزان از موفقیت را به دست می آورد، رادیو و تلویزیون به خاطر پیروزی به دست آمده مارش پیروزی می نواخت.
روزنامه ایران عکس نخست خود را به فاجعه در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان اوکلاهما در آمریکا اختصاص داد.
یادداشت اول روزنامه ایران به قلم رمضان شجاعی کیاسری عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با موضوع “دوگانه سازی در “جام جم» منتشر شده است.
در بخشی از این یادداشت می خوانیم: با نامه اخیر و فصل الخطاب رهبر معظم انقلاب و تأیید مشروط “برجام» از سوی ایشان، صدا و سیما باید به برنامه سازی ها و دوگانه سازی های خود پایان بدهد و همگان بویژه رسانه ملی باید کمک کنند تا در شرایط فعلی، “برجام» در مسیر اجرا پیش رود.
از جمله نشانه های تغییر رفتار صدا و سیما، می تواند در میزگردها و برنامه های مرتبط با “برجام» نمود یابد، به نحوی که محتوای تولید صدا و سیما، هدف ترویج و تنویر بیشتر بیانات رهبر معظم انقلاب را برآورده کند.
به عنوان مثال این رسانه می توانست به جای دعوت مجزا از آقایان عراقچی و زاکانی در برنامه های هفته گذشته خود؛ آنان را به طور همزمان دعوت کند تا رو در روی هم، سخنان یکدیگر را تکمیل کنند تا زمینه های سوء استفاده دشمن از بین برود.
“بشار اسد به آزمون انتخابات می آید،ملودی های خلق نشده “فرهنگ شریف»،نقش های منطقه ای اردوغان در گفت وگو با سفیر ترکیه،زمانی نیا، معاون وزیر نفت، روند رفع تحریم ها را تشریح کرد/6 کشور اروپایی داوطلب همکاری نفتی با ایران ،عباس عبدی در گفت وگو با “ایران»/رفع شکاف سیاسی باید اولویت دولت باشد،حکم اعدام رهبر انقلابیون سعودی تأیید شد» از اخبار مهم این روزنامه است .
شبد * 1528 * 1095

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.