اولیویرا: کسب سه امتیاز تنها هدف تراکتور در بازی با ذوب آهن است

به گزارش ایرنا، تونی اولیویرا روز دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی دو تیم تراکتورسازی و ذوب آهن در خصوص تیم ذوب آهن اظهارکرد: این تیم نشان داده است که بازی های خارج از خانه قدرتمندی را انجام می دهد .
وی افزود: این نشان از سازماندهی بسیار بالای این تیم دارد که در دفاع و ضد حمله بسیار موثر عمل می کند .
تونی درعین حال گفت: ما خود را برای دیدار با ذوب آهن آماده کرده ایم و با تقکراتی که داشته ایم سعی داریم برنده از زمین مسابقه خارج شویم.
وی در خصوص محرومان و مصدومان تیمش برای دیدار مقابل ذوب آهن بیان کرد: محمد پوررحمت الله را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم و سامان نریمان جهان نیز مصدومیت جزئی دارد ، ولی خوشبختانه محرومی برای این بازی نداریم .
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان هم در خصوص بازی فردای تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت : بازی بسیار سختی پیش رو داریم و دو تیم انگیزه بسیار زیادی برای کسب هر سه امتیاز بازی دارند .
یحیی گل محمدی با اشاره به اینکه هر یک از دو تیم با کسب امتیاز کامل این بازی به صدر جدول نزدیک تر می شوند، افزود: تراکتور تیم پر مهره ای است و بازیکنان بسیار خوبی دارد و امیدوارم با توجه به این امر بازی از سطح فنی بسیار بالایی برخوردار باشد و بازی زیبایی را از دو تیم شاهد باشیم و هواداران از بازی دو تیم رضایت کامل داشته باشند .
وی در خصوص محرومان و مصدومان تیم خود برای دیدار فردا گفت : ما برای فردا مهرداد قنبری را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم و خوشبختانه محرومی در این بازی نخواهیم داشت .
وی در خصوص احتمال بارندگی و تاثیر آن در بازی فردا گفت : تراکتورسازی و ذوب آهن تیم هایی هستند که روی زمین و استفاده از فضاها برای گلزنی تلاش می کنند و اگر در بازی فردا شرایط جوی تغییر یابد ، دو تیم ضرر خواهند کرد.
تیم های تراکتورسازی و ذوب آهن در هفته دهم لیگ برتر ساعت 15 و 30 دقیقه فردا(سه شنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز با قضاوت حسین زرگر به مصاف یکدیگر می روند .
تیم ذوب آهن با 15 امتیاز در رده چهارم و تراکتور با 13 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد .
3071/ 1495/1772

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.