اولین سمینار تازه های فیزیوتراپی ورزشی آغاز بکار کرد

به گزارش خبرگاری مهر، فیزیوتراپیست دکتر عارف سعیدی دبیر اجرایی اولین سمینار فیزیوتراپی ورزشی با اعلام این خبر گفت: اولین سمینار تازه های فیزیوتراپی ورزشی با هدف آشنایی با تازه های فیزیوتراپی ورزشی برای متخصصین فیزیوتراپی ورزشی و سایر حرفه هایی گه به نوعی با آسیب های ورزشی رو به رو هستند از امروز با حضور اساتید ، محققان و همکاران فیزیوتراپیست سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود: در این سمینار ۲۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۳۰ مقاله به صورت پوستر و حدود ۴ کارگاه تخصصی در حاشیه این سمینار در سالن های جنبی سالن اصلی ، توسط اساتید برجسته برای فیزیوتراپیست های حوزه ورزشی برگزار خواهد شد و همچنین مجمع عمومی انجمن فیزیوتراپی ایران و انتخابات ، جهت تعیین اعضا جدید هیات مدیره عصر روز پنجشنبه هفتم آبان برگزار می شود.

دبیر اجرایی اولین سمینار ملی فیزیوتراپی ورزشی محورهای مورد بحث در این سمینار را؛ آخرین رویکردهای فیزیوتراپی بعد از آسیب های ورزشی بافت نرم ، برخورد با صدمات حاد ورزشی ، برخورد با صدمات مکرر مزمن در ورزش و نقش مدالیته های فیزیوتراپی در بهبود آسیب های ورزشی و همچنین آماده نمودن ورزشکار برای بازگشت به زمین پس از صدمات و جراحی عنوان کرد.

وی اظهار داشت : این سمینار دارای ۱۰ امتیاز بازآموزی برای متخصصین فیزیوتراپی ورزشی، متخصصین پزشکی ورزشی و سایر حرف پزشکی است که به نوعی با آسیب های ورزشی رو به رو هستند از جمله: متخصصین مغز و اعصاب و متخصصین ارتوپدی است.

اولین سمینار تازه های فیزیوتر اپی ورزشی به مدت دو روز در هتل المپیک تهران برگزار می شود .

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.