انفجار بمب دانشگاه عدن را به تعطیلی کشاند

به گزارش پایگاه خبری بوابه یمن، انفجار بمب در حیاط دانشگاه عدن که صدای مهیبی به همراه داشت، خسارات زیادی به ساختمان آن وارد کرد.
پیش از این گروه تروریستی داعش با دادن مهلت پنج روزه برای اجرای اوامر خود به دانشجویان دانشگاه عدن، تهدید به کشتار دانشجویان در صورت عدم اجرای قوانین خود کرده بود .
شاهدان عینی گفتند: گروهی مسلح سوار بر موتور سیکلت ها همزمان با وقوع انفجار در نزدیکی دانشگاه عدن دیده شدند.
گروه تروریستی داعش در عدن به تازگی با صدور قوانینی از جانب خود ورود دانشجویان دختر و پسر به دانشگاه و برپایی مراسم فرهنگی و آموزشی را منع کرده و تا روز پنجشنبه به دانشگاه عدن برای اجرای قوانین خود مهلت داده بود.
گروه های تروریستی داعش و القاعده طی هفت ماه تجاوز عربستان به یمن و دریافت کمک های مالی و تسلیحاتی مستقیم از ریاض، تقویت شده و دست به جنایات جدیدی می زنند.
عربستان و 9 کشور عربی دیگر به جز عمان با حمایت آمریکا از ششم فروردین، حملات هوایی، دریایی و زمینی را علیه نیروهای مقاومت مردمی یمن آغاز کرده اند و تاکنون بیشتر تاسیسات زیربنایی، خدماتی، بیمارستان ها، مدارس و منازل مردم این کشور را بمباران کرده اند.
بر اثر این حملات تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان شهید یا مجروح شده اند.
خاورم** 1453**1144

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.