انتقاد شدید آندره‌آ آناستازی از نحوه برگزاری لیگ والیبال لهستان

به گزارش خبرگزاری مهر، والیبال در اروپا تابع حضور در المپیک است و این موضوع لیگ‌های مختلف را نیز تحت تاثیر قرار داده است، به همین خاطر برخی از کشورها تغییراتی را در نحوه برگزاری مسابقات خود ایجاد کرده‌اند و پلی آف را حذف کرده اند. لهستان یکی از این کشورهاست که برخی اعتراضات را به دنبال داشته است.

آندره آ آناستازی سرمربی پیشین تیم های ملی ایتالیا و لهستان که هدایت تیم ترفل گدانسک را بر عهده دارد انتقاد شدیدی به تصمیم مسئولان لیگ لهستان داشت و عنوان کرد: من به شدت با این تصمیم مخالف هستم. مسئولان لیگ تیم‌ها را مثل یک معدن نمی‌دانند که ممکن است بازیکنانشان در پلی آف یا مرحله فینال متولد شوند.

وی در بخش دیگری از حرف‌هایش گفت: به نظرم این سیستم به سود تیم های ثروتمندی مثل بلچاتو و رسوویا است که از نیمکت قوی برخوردارند. من درک می کنم که تیم ملی لهستان در ماه ژانویه برای کسب سهمیه المپیک مبارزه خواهد کرد اما چنین سیستمی را نمی توانم درک کنم.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.