انتخابات نظام مهندسی در قزوین تائید شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، حامد مانی فر در این باره اظهارداشت: با توجه به پایان یافتن مهلت پنج روزه شکایات، هیئت اجرایی به اتفاق نماینده دستگاه نظارت استان به مدت یک هفته پس از انقضای مدت پذیرش شکایات، آنها را بررسی کرده و نتیجه را به شاکیان اعلام کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به نظارت مستمر دستگاه نظارت بر کلیه مراحل انجام و برگزاری انتخابات افزود: پس از بررسی شکایات طرح شده و رسیدگی به آنها ششمین دوره انتخابات اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین تایید شد.

مانی فر با بیان اینکه براساس شیوه نامه انتخابات، تایید یا ابطال انتخابات منحصرا در اختیارات دستگاه نظارت است یادآورشد: دستگاه نظارت پس از تایید انتخابات در استان آن را برای انتشار عام به دستگاه نظارت کشور اعلام کرده و پس از آن اعتبارنامه های اعضای منتخب هیئت مدیره استان توسط مقام عالی وزارت راه و شهرسازی صادر خواهد شد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.