انتخابات شورا های دانش آموزی در آستانه اشرفیه برگزار شد

رئیس اداره آموزش و پرورش آستانه اشرفیه روز سه شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: انتخابات دانش آموزی مدارس آستانه اشرفیه بصورت همزمان با مدارس سراسر کشور برگزار شده است.
اسماعیل همایونی با بیان اینکه این انتخابات در 102 واحد آموزشی آستانه اشرفیه برگزار شده تصریح کرد: در انتخابات دانش آموزی مدارس این منطقه حدود 10 هزار نفر از دانش آموزان مقاطع سوم ابتدائی و بالاتر شرکت داشتند.
وی با اشاره به اینکه دانش آموزان با شرکت در این انتخابات نمایندگان خود را در کمیته شورای دانش آموزی مدارس انتخاب کردند یادآور شد: برگزاری چنین انتخاباتی می تواند زمینه مشارکت دانش آموزان را در مسائل اجتماعی هرچه بهتر فراهم سازد.
همایونی دانش آموزان را آینده سازان کشور اسلامی ما دانست و تصریح کرد: انتخابات دانش آموزی ،دانش آموزان را برای شرکت در عرصه های انتخاباتی بزرگتر کشور آماده می سازد و روحیه مشارکت آنان را بالا می برد.
وی یادآور شد: همچنین دانش آموزان با شرکت در انتخابات دانش آموزی و انتخاب نمایندگان خود می توانند در رفع بسیاری از مسائل و مشکلات مدارس خود نیز مشارکت داشته باشند.
آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان قرار دارد.ک/2
7287/6070

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.