انتخابات ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی به دور دوم کشید

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی امروز چهارشنبه در حالی در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد که به دلیل بیماری نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و غیبت وی، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی این وزارتخانه ریاست مجمع را برعهده داشت.

شاهرخ شهنازی، دبیرکمیته ملی المپیک همراه با نماینده سازمان بازرسی کل کشور از دیگر افراد ناظر بر روند انتخابات ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی که در غیاب لطفعلی پورکاظمی رئیس پیشین این فدراسیون آغاز شد.

پورکاظمی که کاندیدای ریاست بود، به دلیل بیماری از حضور در مجمع انتخاباتی انصراف داد.

پیش از آغاز رسمی مجمع انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی، یوسف مقدس تبریزی، خشایار ثابتی، توحید سیف برقی و هوشنگ اسماعیلی از حضور در انتخابات کناره‌گیری کردند، ضمن اینکه امیرحسین براتی، احمد فائقی، رامین کـُردی و سیدرضا میرابوطالب نیز با غیبت در محل برگزاری مجمع انصراف خود را اعلام کردند. پیش از این نیز، علیرضا اسدی دبیر فدراسیون فوتبال که مدتی هم سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی شده بود، از کاندیداتوری خود کناره‌گیری کرده بود.

بدین ترتیب، مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور 6 کاندیدا به طور رسمی آغاز شد و رأی‌گیری میان این افراد و از مجموع 41 رای ماخوذه غلامرضا نوروزی و ابراهیم خادم به ترتیب 20 و 14 رای به خود اختصاص دادند. در این مرحله از رای گیری احمد هاشمیان و داودرضا شفاعت نیز به ترتیب 6 و یک رای کسب کردند. ضمن اینکه محمدحسین ذوعلم و محسن سلمان نژاد هیچ رایی به دست نیاورند.

به این ترتیب انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی به دور دوم کشیده شد تا در این مرحله از میان خادم و نوروزی رئیس چهار سال آینده انتخاب شود.

به گزارش مهر، شهرام محمودی، حمید سوریان و کیمیا علیزاده نماینده ورزشکاران در مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی بودند، ضمن اینکه فرهاد شاهمیری و حسین توکلی نیز به ترتیب به عنوان نماینده داوران و مربیان در این مجمع شرکت داشتند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.