امام جمعه موقت یاسوج:نباید از دسیسه های دشمنان در طرح برجام غفلت کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید امان الله حسینی صدر روز شنبه در جمع عزاداران عاشورای حسینی در یاسوج افزود: دشمنان منتظر کوچکترین غفلت و سهل انگاری از سوی مردم و مسئولان اجرایی ایران در طرح برجام هستند تا علیه نظام و انقلاب اقدام کنند و به همین دلیل باید هوشیار و مراقب بود.
وی با تسلیت عاشورای حسینی، بیان کرد: ملت ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی با تاسی از قیام تاریخی امام حسین (ع) هرگز زیر بار دشمنان از جمله آمریکا نخواهند رفت.
حسینی صدر اظهار کرد: دشمنان می خواهند با تمام داشته های مذهبی، فرهنگی و اعتقادی ملت ایران و اقتدار نظام و انقلاب مبارزه کنند که به لطف الهی این نقشه شوم آنان نیز خنثی خواهد شد.
وی عنوان کرد: دشمنان همواره این نکته مهم را به خوبی بدانند که ملت شجاع، آگاه و بابصیرت ایران اسلامی در هیچ زمینه ای از جمله طرح برجام و مساله صلح آمیز هسته ای تسلیم زورگویی ها و زیاده خواهی های آنان نمی شوند.
حسینی صدر ابراز داشت: نامه چند روز قبل رهبر معظم انقلاب به رییس جمهوری و دولتمردان در مورد طرح برجام حاوی نکات مهمی بود که عمل به آنها راهگشا است.
وی افزود: معظم له در این نامه تاکید کرده اند که باید یک هیات برای بررسی و نظارت مستمر بر طرح برجام در کشور تشکیل و فعال شود.
حسینی صدر گفت: بر اساس تاکیدهای مقام معظم رهبری در این نامه باید مسئولان اجرایی کشور و متولیان امر با حکمت و درایت و در نظر گرفتن تمام جوانب امر بر طرح برجام نظارت دقیق داشته باشند.
7535/6162 / 1539

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.