امام جمعه ارومیه: تقویت باورهای دینی مهمترین راه مقابله با آسیب های اجتماعی است

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی روز چهارشنبه در دیدار با سردار سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: می توان با تقویت باورهای دینی در کنار ارتقای سطح آگاهی شهروندان، برنامه ریزی مناسب برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و جذب آنان در برنامه های فرهنگی در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن گام برداشت.
وی اضافه کرد: پلیس در اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی با هدف افزایش آگاهی مردم و جلب مشارکت همگانی بسیار موفق عمل کرده است که برای موفقیت بیشتر، دیگر نهادهای اجرایی نیز باید بیش از پیش با پلیس همکاری کنند.
وی اظهار کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی با اشاعه فرهنگ غربی به دنبال ایجاد تفرقه و ضربه زدن به انقلاب هستند که با هوشیاری مسئولان و مردم می توان در مقابل این توطئه دشمنان ایستاد.
سردار سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از افزایش آمار ازدواج در کشور گفت: این امر می تواند در راستای تحکیم بنیان خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی تاثیرگذار باشد.
وی افزود: پلیس با تمام توان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی تلاش می کند که در این راستا همراهی و مشارکت مردم می تواند اثرهای قابل توجهی را داشته باشد.
در این دیدار، سردار ناصر اصلانی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گزارشی از فعالیت های این نهاد در استان ارائه کرد.
سردار سعید منتظر المهدی امروز (چهارشنبه) میهمان مسئولان انتظامی آذربایجان غربی بود.
8137/2093

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.