اقدامات فرهنگی و ارتقای سلامت در کرج باید به صورت مستمر انجام شود

به گزارش ایرنا،فاطمه اسکندری روز سه شنبه در نشست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج افزود: برای حوزه های مذکور ردیف بودجه دیده شده اما به دلیل نبود اطلاع رسانی مناسب تاثیر گذار نیست .
وی خاطر نشان کرد: می بایست در حوزه سلامت، فرهنگی و غیره بین دستگاه های اجرایی هم افزایی وجود داشته باشد، تا شاهد رشد فرهنگی، اجتماعی و ارتقای سلامت شهروندان کرجی باشیم.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت: برگزاری کلاس های امدادی و کمک های اولیه برای بانوان ضروری است و حتی ارگان هایی مانند هلال احمر نیز این آمادگی را دارد تا این کلاس ها را برای بانوان کرجی تا 90 درصد تخفیف برگزار کند وحتی مدارک معتبر نیز به آنان ارائه دهند.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به قشر سالمند در کرج بیان داشت: اغلب کسانی که به بوستان و پارک های سطح شهر مراجعه می کنند قشر سالمند هستند که می بایست برای ارتقای سلامت آنها نیز برنامه هایی مانند تست مستمر فشارخون، قند خون و غیره انجام شود.
وی افزود: فرهنگسراهای که تحت پوشش شهرداری کرج هستند نیز می بایست به مکان هایی برای ارائه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ارتقای سلامت اختصاص یابند.
اسکندری خاطر نشان کرد: در حوزه سلامت و فرهنگی می بایست برنامه ریزی را در دو دوره کوتاه مدت و بلند مدت انجام داد، تا شاهد ارائه خدمات بهتر به شهروندان و ارتقای سلامت روح و جسم آنان باشیم.ک/2
7410/ 6155

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.