افتتاح همزمان 28 پروژه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در مازندران


افتتاح همزمان 28 پروژه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در مازندران

سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از افتتاح همزمان 28 پروژه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهوری در مازندران خبر داد.

به ‌گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهدی ایزدی سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با اعلام این خبر اظهار داشت: برای این 28 پروژه یک میلیارد و 520 میلیون ریال سرمایه‌گذاری و بیش از 207 فرصت شغلی پیش‌بینی شده است‌.

وی ادامه داد: چندین مجموعه بوم‌گردی واحد پذیرایی، خانه‌های صنایع‌دستی و مرکز گردشگری ساحلی در سراسر استان افتتاح و اعتبار مورد نیاز آن از بخش خصوصی و اعتبارات دولتی تأمین می‌شود.

سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با اشاره به پراکندگی این پروژه‌ها در سراسر استان خاطرنشان ساخت: مازندران استانی با تنوع جاذبه و قابلیت‌های گردشگری بی‌شماری است که می‌تواند مقصد سفر گردشگران با سلایق متنوع باشد.

وی بیان داشت: گردشگری صنعتی فرابخشی است و توسعه آن به ویژه در استانی مانند مازندران که تقریباً در تعطیلات آخر هفته نیز میزبان گردشگران ورودی به استان است؛ نیازمند توجه ویژه ملی و همکاری و تعامل تمامی دستگاه‌های اجرایی است.

ایزدی گفت: پروژه‌های بسیار خوبی در مازندران در حال ساخت است و به طور حتم در آینده نزدیک شاهد خدمات‌رسانی قابل قبولی در استان خواهیم بود.