اعطای 10 میلیارد ریال تسهیلات به تاسیسات گردشگری استان اردبیل

قادر تقی زاده روز سه شنبه با بیان اینکه سود تسهیلات ارائه شده چهار درصد خواهد بود افزود: تسهیلات یاد شده در مدت زمان پنج سال در 54 قسط با احتساب شش ماه تنفس از زمان اعطای تسهیلات به طور کل در60 ماه پرداخت خواهد شد.
او سقف تسهیلات ارائه شده برای هر طرح یا دفاتر خدمات مسافرتی را یک میلیارد ریال ذکر و بیان کرد: پرداخت ماهانه اقساط در صورت پرداخت یک میلیارد ریال از سوی بهره بردارن و مدیران عامل تاسیسات گردشگری مذکور ماهانه حدود 20 میلیون ریال است.
تقی زاده در زمینه فرآیند اعطای تسهیلات به تاسیسات گردشگری گفت: متقاضیان باید فرم های تهیه شده از سوی بانک کارآفرین امید را تکمیل و به همراه طرح توجیهی به این اداره کل ارائه کنند.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی میراث فرهنگی اردبیل افزود: این اداره کل نیز پس از تکمیل مدارک و بررسی کارشناسی و اخذ فرم ها و طرح های رسیده موارد را به دفتر هماهنگی و توافق های ملی معاونت گردشگری سازمان ارسال می کند تا پس از تصویب کلیات طرح به شعبات استانی بانک کارآفرین برای اجرا ارسال شود.
به گفته او ، تاکنون از بین پروژه های ارسالی طرح های دفتر خدمات مسافرتی مهسان گشت و دفتر خدمات مسافرتی میراث سفر که در حوزه طبیعت گردی فعال بودند و طرح اقامتگاه بوم گردی ملک سویی مشگین شهر با مجموع دو میلیارد و 400 میلیون ریال تصویب شده که این طرح ها برای پرداخت در اختیار بانک های عامل و شعبات شهرستانی قرار گرفته است.
استان اردبیل با آب و هوای دلپذیر ، آثار باستانی و تاریخی فراوان و دهها دهنه آبگرم معدنی یکی از استان های گردشگر پذیر کشور است.
6018

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.