اعضای هیئت انتخاب پنجمین جشنواره حسنات معرفی شدند

امیرحسین عشاقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ارسال ۲۲۰۰ اثر در چهار بخش به دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات تا ۱۵ مهر ماه اظهار داشت: این در حالی است که هنوز بیش از ۵۰ اثر در صف ثبت‌نام در جشنواره بوده و منتظر نظر شورای سیاستگذاری هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر و با بیش از دو ماه بررسی و مشورت اعضای هیئت انتخاب پنجمین جشنواره حسنات انتخاب و معرفی شدند، ابراز داشت: این اعضا که از هنرمندان و کارشناسان بنام سینمای کشور هستند در بازه زمانی دو ماه آثار رسیده در بخش‌های مختلف را بازبینی و انتخاب خواهند کرد.

دبیر اجرایی جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان با اشاره به اینکه بخش داستانی با ۹۵۷ اثر بیشترین حجم آثار رسیده را به خود اختصاص داده است، گفت: بر این اساس در این بخش ۵ نفر آثار رسیده را بازبینی و انتخاب می‌کنند.

وی، با بیان اینکه ۵ نفر از هنرمندان و مدرسان دانشگاه هیئت انتخاب بخش مستند پنجمین جشنواره حسنات را نیز تشکیل می‌دهند، اظهار داشت: این داوران نیز ۳۷۲ اثر را بازبینی و انتخاب خواهند کرد.

عشاقی در ادامه با اشاره به ارسال ۱۹۰ اثر در بخش پویانمایی جشنواره پنجم ابراز داشت: این آثار نیز توسط ۳ نفر از اعضای هیئت انتخاب پنجمین جشنواره حسنات بازبینی و انتخاب خواهند شد.

وی تعداد هیئت انتخاب بخش فیلمنامه را نیز ۵ نفر اعلام کرد و گفت: این اعضا نیز ۷۱۰ اثر که حدود ۱۰ هزار صفحه فیلم‌نامه می‌شود را بازبینی و انتخاب می‌کنند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.