اعزام هندبالیست‌های نونهال کرمانشاهی به رقابت‌های قهرمانی کشور

ناصر سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با همکاری فدراسیون دوره داوری پیشرفته برای بانوان وآقایان و با حضور نمایندگان استان‌های ایلام، کردستان، لرستان، همدان و کرمانشاه از امروز در سالن اختصاصی هندبال کرمانشاه آغاز و به مدت ۳ روز ادامه می‌یابد.

رئیس هیئت هندبال استان کرمانشاه با اشاره به حضور ریاست کمیته مسابقات و نیز رئیس کمیته داوران فدراسیون در این دوره آموزشی گفت: این دوره‌ها به منظور ارتقا دانش و آگاهی متولیان امر و به‌روز نمودن اطلاعات برگزار می‌شود.

سلیمی از اعزام هندبالیست‌های نونهال کرمانشاهی به رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد و گفت: این رقابت‌ها با حضور برترین‌های منطقه‌ای از سوم تا هشتم آذر ماه به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مشکل کمبود فضای تمرینی در سالن‌های هندبال شهرستان‌های استان کرمانشاه گفت: در مناطقی از جمله جوانرود، قصرشیرین و کنگاور به ویژه در بخش بانوان با مشکلاتی مواجهیم و تایم‌های در نظر گرفته شده برای تمرین کافی نیست.

سلیمی در ادامه افزود: در برخی شهرستان‌ها سالن‌های ورزشی را در اختیار بخش خصوصی قرار داده‌اند که این امر مشکلاتی برای ورزشکاران ایجاد نموده، از طرفی واگذاری سالن‌ها به بخش خصوصی در قانون بر اساس اولویت‌ها لحاظ شده و بر این اساس ملی پوشان و پیشکسوتان در اولویت قرار دارند.

رئیس هیئت هندبال استان کرمانشاه با اشاره به حضور ۳ نماینده استان در اردوی تیم ملی هندبال افزود: محمد امین فرهادی شجاع در اردوی تیم ملی نوجوانان حضور دارد.

وی در پایان افزود: مجتبی کرمیان ملی پوش کرمانشاهی کشورمان هم اکنون در ترکیب تیم ملی بزرگسالان در تونس حضور دارد و برای مسابقات قهرمانی آسیا در قطر مشغول کسب آمادگی است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.