«اسَر» در «اثر»

به گزارش خبرگزاری مهر، گالری اثر عصر جمعه هشتم آبان ماه میزبان تازه ترين نقاشی های علیرضا آدم بکان است. اَسَر (بدونِ سَر/ بی پایان)، عنوان نهمین نمایشگاه انفرادی علیرضا آدم بکان است که در آن هفت تابلو از نقاشی های اخیر وی از مجموعه “هفتاد و دو تن- ها» با تکنیک های مرکب، اکریلیک، مداد و پاستل گچی روی بوم است که درونیات وی را در بستر اجتماعی با زبان ویژه نقاشانه اش به نمایش می گذارد.

علیرضا آدم بکان در ۳۰ نمایشگاه گروهی حضور داشته که در میان آنها شرکت در نمایشگاه گروهی درگالری اِتان کوهِننیویورک نیویورک آمریکا در سال ۱۳۹۲، نمایشگاه ۱۰۰۱ رنگ هنر معاصر ایران در نیویورک امریکا در سال ۱۳۸۸ و آرت اسپیس لندن ۱۳۸۶ دیده می شود. وی در سال های اخیر در آرت فرهای بین المللی معتبری در اروپا و منطقه خاورمیانه از جمله کانتمپورِری استانبول در سال های ۱۳۸۹، ۱۳۹۰ و ۱۳۹۴، اروپ آرت ژنو و آرت اینترنشنال استانبول دریچه ای تازه از نقاشی معاصر ایران را به تماشا گذاشته است .

نمايشگاه “اَسَر» عصر جمعه هشتم آبان ماه افتتاح مى شود و تا سه شنبه دهم آذر ماه روى ديوار است، علاقمندان مى توانند در روز گشایش ساعت ۱۶ تا ۲۱ از اين آثار ديدن كنند. اين نمايشگاه یکشنبه تا پنجشنبه ساعات ۱۱ تا ۲۰ و جمعه ها ساعات ۱۶ تا ۲۰ (نگارخانه شنبه ها بسته است) در گالرى اثر واقع در خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، روبروی خانه هنرمندان، شماره ۱۶ داير است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.